Dasz radę! Język niemiecki Zbiór zadań maturalnych Praca zbiorowa Książka
zamówień od 99 zł
InPost Paczkomat 24/7
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | Draco |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 242 |
| Format: | 298x213 mm |
| Rok wydania: | 2025 |
O książce Dasz radę! Język niemiecki Zbiór zadań maturalnych
Seria Dasz radę! Wydawnictwa Draco zawiera oryginalne zadania pochodzące z zasobów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. To kompleksowa publikacja pomagająca w przygotowaniach do matury. Publikacja została dostosowana do wymagań matury w formule od 2023 roku. Pozwala uczniowi zaznajomić się z zadaniami, które znalazły się na egzaminach maturalnych w poprzednich latach. Eliminuje konieczność samodzielnego odnajdywania arkuszy z dotychczasowych egzaminów, a także gwarantuje, że uczeń w swoich przygotowaniach nie pominie żadnego z nich. Dzięki swojej strukturze umożliwia uczniowi skupienie się na typach zadań, które sprawiają mu szczególne trudności. Pozwala porównać indywidualne odpowiedzi z proponowanymi odpowiedziami z klucza. Jest doskonałą pomocą dla nauczycieli przygotowujących uczniów do egzaminu maturalnego. Dodatkowo przygotowaliśmy dla maturzystów aplikację Dasz radę!, dzięki której można przygotowywać się do matury z wybranych przedmiotów za pomocą smartfonów i komputerów. Aplikacja umożliwia rozwiązywanie arkuszy maturalnych!Zachęcamy do pobrania!
Szczegółowe informacje na temat książki Dasz radę! Język niemiecki Zbiór zadań maturalnych
| Wydawnictwo: | Draco |
| EAN: | 9788368237030 |
| Autor: | Praca zbiorowa |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 242 |
| Format: | 298x213 mm |
| Rok wydania: | 2025 |
| Podmiot odpowiedzialny: | GPSR Wydawnictwo Draco Sp. z o. o. ul. Rakowicka 15A/U2 31-511 Kraków PL |
Podobne do Dasz radę! Język niemiecki Zbiór zadań maturalnych
Inne książki Praca zbiorowa
Oceny i recenzje książki Dasz radę! Język niemiecki Zbiór zadań maturalnych
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!