Życie na pełnej petardzie czyli wiara, polędwica i miłość

Kaczkowski Jan, Żyłka Piotr

Życie na pełnej petardzie czyli wiara, polędwica i miłość

7.7

(5442 ocen) wspólnie z

42,90 zł

2660

 

Najbardziej lubiany polski ksiądz w rozmowie życia Ceniony za swój autentyzm, odwagę i szczerość. Podziwiany zarówno przez katolików, jak i niewierzących. Sam o sobie mówi, że jest onkocelebrytą, czyli człowiekiem znanym z tego, że ma raka. Zanim się o tym dowiedział, wybudował hospicjum w Pucku. W szkole nie chodził na religię. Gdy już zyskał pewność co do swojego powołania - odrzucili go jezuici (Niech żałują!). Kłopoty ze wzrokiem prawie uniemożliwiły mu święcenia (- A pieniądze widzi?; -Widzi!; -To święcić!).
W inspirującej rozmowie z Piotrem Żyłką ks. Jan zdradza źródła swojej niesamowitej energii i nieskończonych pokładów optymizmu. O swoim życiu i polskim Kościele mówi z odwagą i dystansem osoby, który nie ma już nic do stracenia. Wzruszające do łez świadectwo człowieka, który wie, że nie zostało mu wiele czasu. Wydanie poszerzone o wzruszającą rozmowę Piotra Żyłki z rodzicami ks. Jana Kupując tę książkę, wspierasz Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio prowadzone przez księdza Jana Kaczkowskiego.„Życie na pełnej petardzie, czyli wiara, polędwica i miłość” - więcej informacji od księgarni Matras

Książka pod tytułem „Życie na pełnej petardzie, czyli wiara, polędwica i miłość” to zapis rozmowy Piotra Żyłki z księdzem Janem Kaczkowskim, który sam siebie nazywał onkocelebrytą. Jego spojrzenie na ważne kwestie związane z życiem, śmiercią, miłością i akceptacją swojej ścieżki, zawsze jest okraszone niezwykłym poczuciem humoru. To sprawia, że choć książka „Życie na pełnej petardzie, czyli wiara, polędwica i miłość” jest oczywiście wzruszająca, to zmusza również do myślenia, a i niekiedy wywołuje również szczery uśmiech na twarzy. To wydanie zostało poszerzone o rozmowę przeprowadzoną przez Piotra Żyłkę z rodzicami księdza Jana Kaczkowskiego. Czytelnik może zyskać nowy punkt widzenia na temat tej inspirującej postaci.

WAM
Oprawa twarda

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-277-3085-5

Liczba stron: 288

Format: 202x142mm

Cena katalogowa: 42,90 zł

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup audiobooka