Żyć jak Mały Książę

Stéphane Garnier

Żyć jak Mały Książę

7.7

(41 ocen) wspólnie z

39,99 zł

2599

 

„Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich o tym pamięta…” Pora więc im to przypomnieć!

Mały Książę uważany jest za jedną z najważniejszych i najbardziej inspirujących książek, jakie kiedykolwiek powstały. Dla wielu czytelników była to opowieść, z której uczyli się, jak poświęcać czas na prawdziwe życie, kochać i być odważnym, a także jak w dorosłym świecie zachować w sobie radość dziecka.

Czerpać wiedzę od Małego Księcia po prostu trzeba: by lepiej żyć ze sobą, z najbliższymi, z nieznajomymi. W świecie, gdzie każdy czuje się czasem zagubiony, warto wziąć czasem przykład z głównego bohatera książki i na chwilę się zatrzymać, aby rozejrzeć się wokół siebie.

Jeśli przyjmiesz zasady opisane w tej opowieści, Twoje życie zmieni się na zawsze: zapanuje w nim spokój, swoboda i czułość. Zajrzyj do mojego poradnika, by dowiedzieć się, jak to zrobić - a pewien mały trener pokaże Ci, jak poradzić sobie ze światem, który nas wszystkich czasem wyczerpuje i przekracza.

Stéphane Garnier jest autorem wielu bestsellerowych poradników z francuskiej serii „Żyć jak...”. Jego książki o filozofii pewnych czworonogów spod znaku Żyć jak kot! sprzedały się w setkach tysięcy egzemplarzy i przetłumaczone zostały na prawie 40 języków.

Prószyński Media
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-823-4367-0

Tytuł oryginalny: Agir et penser comme le Petit Prince

Liczba stron: 256

Prószyński Media

Format: 130x200mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Tłumaczenie: Adriana Celińska

Rok wydania: 2022