Zwykli śmiertelnicy

Erin Jade Lange

Zwykli śmiertelnicy

7.3

(72 ocen) wspólnie z

27,84

 

Mroczna komedia o dwóch czarujących nastoletnich wampirach, które po złamaniu prawa swojego klanu muszą ponieść karę o wiele gorszą od śmierci: powrócić do normalnego liceum…

Charlie i Reg mają ogromne doświadczenie w byciu nastolatkami. Jako wampiry byli nimi od… dłuższego czasu. Mniej więcej od stu lat. Jako piękne, potężne i nieśmiertelne stworzenia korzystają z tego, ile się da.

Jednak jeden mały błąd sprawił, że spotkała ich kara gorsza od śmierci: życie. A dokładniej powrót do zwykłej śmiertelności w ciałach nastolatków.

Nagle Charlie musi poradzić sobie z problemami młodych osób, łzami i – co najgorsze – z liceum. Sytuacja zaczyna się zmieniać, kiedy razem z bratem znajduje grupę przyjaciół, w tym cudownie przystojnego Dextera. I chociaż Charlie oddałaby wszystko, by znów stać się wampirem, zaczyna doceniać niektóre z nowych doświadczeń, jakie przynosi jej bycie człowiekiem.

Czy znajdzie w sobie siłę, aby zdradzić nowych przyjaciół i odzyskać swoją nieśmiertelność?

Nawet wampiry zasługują na historię o dojrzewaniu.

„Zwykli śmiertelnicy” to prawdziwie wciągający obraz nastoletniej rzeczywistości, malowany kolorami seriali „Euforia” i „Plotkara”, ubrany w szaty wampirzego świata. Miłośnicy czarnego humoru przepadną w historii Charlie i jej brata!

Young
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-832-1182-4

EAN: 9788383211824

Liczba stron: 368

Format: 235x205

Cena detaliczna: 44,90 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka