Zwierzenia Rudzika fastfudzika Czy kogoś wzruszą moje perypetie z tuszą?

Irena Mikołajek

Zwierzenia Rudzika fastfudzika Czy kogoś wzruszą moje perypetie z tuszą?

39,90 zł

2189

 

Irena Mikołajek – urodziła się na podkarpackiej wsi, Bukowsko.
Jej życie potoczyło się według ogólnego schematu – jak większości innych ludzi: szkoła podstawowa, liceum, studia (w ukochanym przez autorkę Krakowie). Jako biolog z wykształcenia pracowała głównie w różnego rodzaju laboratoriach. Obecnie jest szczęśliwą mamą i babcią na tak zwanej emeryturze – dla każdego może to mieć inny wydźwięk.
Dla pani Ireny oznacza to aktywność i apetyt na życie. Dużo czyta, trochę pisze. Rekreacyjnie uprawia ogródek – narzędzia ogrodnicze ,,pasują'' do jej dłoni, nie gorzej niż długopis czy klawiatura laptopa.
Od otyłości do świetnej formy – opowieść o Kubie, zwanym Rudzikiem, który z małego grubaska uwielbiającego słodycze i fast foody stał się szczupłym, wysportowanym i aktywnym chłopcem.
Ogromną krzywdę czyni się dzieciom i nastolatkom również wtedy, gdy pozwala się im opychać śmieciowym jedzeniem i daje przyzwolenie na brak ruchu. Kiedy zadzwoniłam do cioci Reni z wyzwaniem: „Ciociu, musimy zrobić małą rewolucję”, przyklasnęła z radością… To ja nakłoniłam ją do napisania tej książki – książki, która ma być protestem przeciw niezdrowemu stylowi życia, ma pokazać, że dzieci wcale nie muszą być otyłe!
Ewa Chodakowska

Edipresse Polska
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-794-5825-7

Liczba stron: 240

Format: 150x210mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Cena pakietu

79,80 zł

4583

Cena pakietu

79,80 zł

4583