Zranione uczucia

K. A. Figaro

Zranione uczucia

36,99 zł

2306

 

„Zranione uczucia” to kontynuacja namiętnego romansu Łucji i Dymitra!

Dwoje dorosłych ludzi, jeden wydawać by się mogło idealny układ – niezobowiązujący seks i zero emocji. A co jeśli uczucia i emocje, mimo że nie do końca świadome, jednak wezmą górę?

Do tego wszystkiego w życiu Łucji pojawia się ktoś jeszcze. Igor to mężczyzna, który zamiesza w życiu kobiety i z pewnością nie ułatwi podjęcia odpowiednich kroków. Zagubiona Łucja już sama nie wie co o tym wszystkim sądzić.

Życie pary od idealnego układu wywraca się do góry nogami. Jak zakończy się ten płomienny romans Łucji i Dymitra? Czy dane im jest być ze sobą na zawsze?

LIPSTICK BOOKS
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-08-14

Liczba stron: 320

LIPSTICK BOOKS

Format: 135 x 202 mm

Cena katalogowa: 36,99 zł

Justyna

miłość

Zdecydowanie lepsza część! Książkę pochłonęłam w jeden wieczór. Ognista miłość Łucji i Dimitra, tam musiały wejść uczucia, bo gdzie w grę wchodzi seks tam muszą być uczucia inaczej jest to zupełnie nieludzkie.

Milena Kawka

co dalej?

Co dalej, co dalej? Jak tylko wyszła część II musiałam ją kupić. Nowi bohaterowie pojawiający się w życiu dwójki bohaterów nadają tempa i ożywiają akcję. Co stało się z Łucją i Dimitrim? Nadal nie wiemy (ps będzie kolejna część :D ). Ja bardzo mocno kibicuje tej parze i trzymam za nich kciuki !

Erytrea

erotyczna

Książka erotyczna, romans, lekka do poczytania i zapomnienia o własnych zmartwieniach. Pierwszą część dostałam od kumpeli. Niedokończone zakończenie zmusiło mnie do zakupienia drugiej część, a po przeczytaniu, wiem że i na trzecią będę się szykować.