Zniewolona Bez prawa do miłości

W. Szewiachowa, N. Pristajecka, O. Krzeczewska

Zniewolona Bez prawa do miłości

34,99 zł

2118

 

KSIĄŻKOWA WERSJA BIJĄCEGO REKORDY POPULARNOŚCI SERIALU ZNIEWOLONA, KTÓRY ZAWŁADNĄŁ SERCAMI POLSKICH WIDZÓW.

Katierina jest młoda, piękna i bystra. Jej matka chrzestna zamarzyła sobie, by wychować ją jak szlachetnie urodzoną, dla reszt świata pozostają jedynie pańszczyźnianą chłopką. Jest własnością najbogatszego ziemianina w pobliżu – Piotra Czerwińskiego. Wydaje się, że nic dobrego nie może jej w życiu spotkać, wtedy właśnie poznaje Aleksieja Kosacza, spotkanie okazuje się być najszczęśliwszym, co mogło się jej przytrafić.

Czy młodziutka Katierina może w ogóle marzyć o prawdziwym uczuciu, skoro syn jej państwa Grigorij robi wszystko, aby mieć ją na własność? Czy Aleksiej będzie wciąż walczył o ukochaną, gdy dowie się, że jest cudzą własnością, bez prawa do marzeń i miłości?

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-809-1843-6

Liczba stron: 382

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 34,99 zł

Tłumaczenie: Halyna Dubyk

Zwiastun książki

Jolanta Ryczkom

Zniewolona

Świetna książka, piękne połączenie pogoni za marzeniami, poszukiwania miłości, walki o to co najważniejsze i wątków historycznych. Świetnie odzwierciedla serial, do tego urozmaicone o piękne opisy, czyta się wspaniale, już nie mogę się doczekać kolejnych tomów.

Hanna Buczyk

Polecam

Bardzo dobrze napisana, dobrze odzwierciedla historię w serialu, do tego urozmaicona o piękne dialogi i opisy, które czyta sie z przyjemnością. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, jestem fanką serialu wiec i książka bardzo mi sie podoba, polecam :))

Anna Hylik

Super książka

Rewelacyjna książka, równie dobra jak serial, bardzo mi się podobała! Świetne połączenie wątków miłosnych z historycznymi, czekam na kolejne części!

Cena pakietu

74,89 zł

4512

Cena pakietu

64,89 zł

3912

Cena pakietu

64,89 zł

3912