Znajdź mnie

Andre Aciman

Znajdź mnie

34,99 zł

2129

 

Andre Aciman jak nikt inny potrafi zaaranżować tak bardzo pożądane, intymne detale i pasjonujące niuanse. Ponownie zabiera nas do świata widowiskowego romansu. Tym razem mamy do czynienia z trzema bohaterami, trzema czułymi romansami, nasyconych erotyzmem, nostalgią i zmysłowością.

Samuel – sędziwy profesor filologii klasycznej jedzie spotkać się ze swoim synem Eliem, cenionym pianistą. Przypadek sprawia, ze jego życie odmienia się diametralnie, a wszystko za sprawą pięknej, młodej kobiety, którą poznaje w drodze do Rzymu. Elio przeprowadza się do Paryża, gdzie nawiązuje owocną znajomość ze starszym o niemal dwadzieścia lat mężczyzną. Olivier - wykładowca college’u w Nowej Anglii, mający żonę i dzieci, postanawia wyruszyć w długą podróż przez Atlantyk…

Co tym razem połączy głównych bohaterów?

„Świat Tamtych dni, tamtych nocy tak naprawdę nigdy mnie nie opuścił. Mimo że stworzyłem bohaterów i byłem autorem ich życia, nie przypuszczałem, że nauczą mnie tak wielu rzeczy o intymności i miłości – nie byłem świadomy, że je wiem, dopóki nie przelałem ich na papier. Film sprawił, iż zdałem sobie sprawę, że chcę wrócić do bohaterów i obserwować ich przez kolejne lata”.

André Aciman, Vulture

Poradnia K
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-10-30

ISBN: 978-83-660-0564-8

Tytuł oryginalny: Find Me

Liczba stron: 320

Cena katalogowa: 34,99 zł

Tłumaczenie: Tomasz Bieroń

rozmowa z Andre Acimanem

Dominika Tarka

Uwielbiam

Uwielbiam pióro tego autora, jego dzieła są przepełnione emocjami. Uważam, że nie każdy będzie zwolennikiem tematów poruszonych w powieści, chociażby bardzo dużej różnicy wieku między kochankami. Ja natomiast uważam, że książka jest bardzo delikatna i sensualna, nie mogłam się od niej oderwać.

Hanna Popielska

Nie od opisania

Wspaniale znów być wśród moich ulubionych bohaterów, z dużym sentymentem rozstawałam się z „Tamtymi dniami". Druga część fantastycznie łączy doskonale nam już znane historie. Genialna powieść o uczuciach, emocjach, relacjach. Do cna poruszająca. To pozycja, o którą zdecydowanie warto wzbogacić swoją bibliotekę.

Marzena Pławska

Genialne

Nie mogłam się doczekać, aż ponownie będę miała okazję zagłębić w otulająca zmysłowością powieść Acimana. Ciężko przelać mi tutaj emocja jakie towarzyszyły mi podczas czytania „Tamtych dni.." oraz „Znajdź mnie". Autor stworzył prawdziwe dzieło sztuki, po raz kolejny... jestem totalnie oczarowana.

Cena pakietu

74,89 zł

4523

Cena pakietu

79,89 zł

4823

Cena pakietu

74,89 zł

4523