Zmuszona by zabić

Rachel Abbott

Zmuszona by zabić

42,90 zł

2671

 

Czasami najokrutniejsze rozwiązania są najwłaściwsze… Któreś z nich musi umrzeć.

Marka i Evię łączy burzliwy romans. To dzięki niej Markowi powróciła wiara w życie po śmierci żony. Gdy na ciele Evy pojawiają się obrażenia, jej znajomi zaczynają podejrzewać Marka. Czy namiętny romans okaże się być piekłem?

Sierżant Stephanie King zostaje wezwana w środku nocy do rezydencji, w której odnajduje dwa brutalnie potraktowane ciała, pozostawione w łóżku, obrażenia mogą uniemożliwić zidentyfikowanie zamordowanych osób.

Gdzie zaczyna się morderstwo? Czy od pierwszego pchnięcia nożem? A może w momencie pojawienia się pierwszej myśli o popełnieniu zbrodni?

„Zmuszona by zabić” to mroczny i wciągający thriller psychologiczny z charakterystycznym dla Abbott stawianiem czytelnika przed trudnym moralnie wyborem.

„Odpowiednio wciągający, z pewnością nie do czytania po ciemku” – Red Magazine „Wręcz nieznośne napięcie z zabójczym zakończeniem” – Good Housekeeping

„Mistrzowski i zniewalający. Nie mogłem się oderwać aż do zatrzymującego akcję serca zakończenia” – Robert Bryndza

Filia
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-807-5681-6

Tytuł oryginalny: And So It Begins

Liczba stron: 424

Filia

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 42,90 zł

Tłumaczenie: Adrian Napieralski

Promocja książki

Kaja Uszczyk

Polecam!

Kolejny raz Rachel Abbott to zrobiła, kolejny raz mnie zachwyciła, stworzyła historię, która mnie porwała i zachwyciła od absolutnie pierwszych stron i nie mogłam oderwać się od czytania. Niemal 500 stron pochłonięte przeze mnie w 3 wieczory, tej książki nie da się czytać dłużej bo jest zbyt dobra, zbyt wciągająca i absorbująca by pozwolić sobie na odwleczenie zakończenia w nieskończoność.

Oliwia Małek

Rewelacyjna!

Wow, jestem zachwycona nową książką Rachel Abbott, miałam wielkie oczekiwania i z czystym sercem mogę stwierdzić, że autorka je spełniła w 100%!

Absolutnie genialna, wciągająca od pierwszych stron, trzyma w napięciu i potrafi wywołac prawdziwe ciarki na plecach!Fantastyczna, każdemu, kto jeszcze jakimś cudem nie miał styczności z twórczością Abbott i nie wie dokładnie czego się spodziewać mogę zdecydowanie polecić!

Renata Aguściak

fantastyczna

Dopiero teraz po przeczytaniu tej książki widzę jak wiele mnie ominęło w związku z tym, że był to mój pierwszy kontakt z twórczością Rachel Abbott. Kocham thrillery i pochłaniam je namiętnie, a tu takie zaskoczenie, że to dopiero pierwsza książka tej autorki w mojej kolekcji.

Cóż moge powiedzieć, to będzie chyba moja ulubiona autorka w tym gatunku, bo książka ma w sobie wszystko co lubię najbardziej. Tempo, niezwykłą, fascynującą fabułę i genialnie wykreowanych bohaterów. Czego chcieć więcej? Tylko więcej takich książek ;)

Cena pakietu

82,80 zł

5065