Złe miejsce

Minka Kent

Złe miejsce

39,90 zł

2485

 

Autorka bestsellera - "Perfekcyjne kłamstwo" powraca z nowym thrillerem psychologicznym!

Świat to złe miejsce, kochanie.

Wren i jej dwie siostry, Sage i Evie zostały wychowane z dala od cywilizacji, w prymitywnym domu na północy Nowego Jorku. Gdy najmłodsza z sióstr zaczyna ciężko chorować, wraz z matką opuszczają dom, by znaleźć pomoc. I nigdy nie wracają. Mijają dni, miesiące, nadzieja gaśnie, a zapasy się kurczą...a nadciąga sroga zima.

Wtedy właśnie u progu pojawia się nieznajomy, który szuka matki dziewcząt. By uciec, Wren i Sage łamią podstawową zasadę: nigdy nie wychodzić poza obręb lasu. Będą musiały stawić czoła czemuś o wiele groźniejszemu niż nieznane otoczenie. Odkryją prawdę, która była przed nimi ukrywana oraz tajemnice, z których nie zdawały sobie sprawy.

Filia
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-819-5069-5

Tytuł oryginalny: The Stillwater Girls

Liczba stron: 336

Filia

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Kinga Markiewicz

Michał R

(Nie)bezpieczeństwo

Walka o przetrwanie weszła na nowy poziom. Kiedy całe życie spędzasz właśnie w ten sposób, każde inne doswiadczenie, gwarantujące ci bezpieczeństwo będzie dla ciebie nowe...

 Autorce udało się stworzyć historię pełną tajemnic, która spokojnie, lecz intensywnie wciąga i trzyma w napięciu. Fani thrillerów będą zachwyceni! Ten tytuł jest naprawdę wart uwagi.

Ula

WOW

Co za historia!!! Ze stresu aż pociły mi się dłonie. Naprawdę wciągająca historia. Dawno nie czytałam tak dobrego thrillera...Wielkie WOW! To już kolejna książka tej autorki, którą ciężko odłożyć, wspaniała pisarka i dar do wciągania czytajacego w swój świat!

Weronika Dragan

Życie w kwarantannie

Gdy rzeczywistość dookoła obejmuje nagle wizja zagrożenia, w naszych głowach poajwia się wizja kwarantanny. W takim właśnie stanie siostry Wren, Sage i Evie spędziły całe swoje życie. Bariera, jaka dzieliła je od światga była niewyobrażalna....po poznaniu zarysu postaci Minka Kent wprowadza czytelnika w świat nieoczywistych zdarzeń, tajemnic i zwrotów akcji. Ta książka wciągnęła mnie na naprawdę długie godziny.....gorąco polecam

Cena pakietu

79,80 zł

4879