Złączeni nienawiścią

Cora Reilly

Złączeni nienawiścią

38,90 zł

2868

 

Niecierpliwie wyczekiwana historia niezwykle niebezpiecznego mafiosa Matteo i niepokornej Gianny!

Gianna obiecała sobie, że nigdy nie podzieli losu swojej siostry, która została żoną zupełnie obcego mężczyzny. Nie będzie tak wyglądała przyszłość Gianny, choćby miała zapłacić za to własną krwią.

Matteo Ostrze Vitiello postanowił, że ożeni się z Gianną, kiedy tylko zobaczył ją na ślubie swojego brata. Rocco Scuderi przystał na tę zachciankę i obiecał Matteo rękę swojej niepokornej córki. Problem w tym, że Gianna stawia opór, deklarując, że nigdy nie wyjdzie za mąż z przymusu.

Ku zaskoczeniu wszystkich dziewczyna spełnia swoje groźby. Kilka miesięcy przed ślubem wymyka się ochroniarzom i ucieka do Europy, aby rozpocząć nowe życie.

Gianna dobrze wie, że mafia nigdy nie przestanie jej szukać, a ukrywanie się przed jej mackami jest niezwykle trudne. Szczególnie kiedy poluje na nią jeden z najlepszych łowców Matteo Vitiello.

NieZwykłe
Oprawa miękka

NieZwykłe

Format: 14x20,5 cm

Cena katalogowa: 38,90 zł

Marlena Domańska

Gorąco polecam!

Jak dla mnie najlepszy ze wszystkich tomów. Książka bardzo trzyma w napięciu do ostatniej strony. Przeczytanie jej zajęło mi dosłownie jeden wieczór. Mam nadzieję że jeszcze będzie ciąg dalszy fantastycznych zwrotow akcji i przygody tej dwójki. Gorąco polecam!

Monika Walaszczyk

Przepiękna historia

Tak jak przy pierwszej części dosłownie nie mogłam się oderwać. Coś w soie mają te książki, że nie miglam przestać ich czytać. Jak dla mnie genaialne. Autorka w świetnie pokazała walkę z uczuciami. Coś pięknego.

Danka

Cudowna

Nie mogłam się doczekać aż ksiązka w końcu się ukaże ale jak już ją dostałam nie mogłam się od niej oderwać. Jak dla mnie fantatstyczna,m nic dodac nic ująć. Jedna z lepszych części. Bardzo szybko się czyta, jest pełna napięć i akcji. Cudowna seria. Zachęcam do przeczytania

Cena pakietu

78,80 zł

5262

Cena pakietu

78,80 zł

5262