Ziemia Jak doprowadziliśmy do katastrofy

Nathaniel Rich

Ziemia Jak doprowadziliśmy do katastrofy

39,99 zł

2947

 

Informacje o zmianach klimatu, to gorący temat, który rozpala media do czerwoności. Czy pogłebiającemu się stale kryzysowi klimatycznego można bło zapobiec dużo wcześniej?

Rok 1979 przyniósł naukowcom informacje o "efekcie cieplarnianym". Apelowali, by podjąć kroki i spróbować zapobiec stale wzrastającej temperaturze. Pierwsza Konferencja w Genewie licząca 50 naukowców zgodnia potwierdziła obawy co do przyszłości naszej planety i wyraziła konieczność działania.

Na przeszkodzie interwencji stanęły interesy najbogatszych państw. Ten fatalny zbieg okoliczności sprawił, że przez kolejną dekadę naukowcy próbowali na własną rękę (czasem ryzykując kariery!) przekonać świat do działania. Ta dramatyczna walka o naszą jedyną, piękną planetę została opisana przez Nataniela Richa.

Wilga
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-280-7220-6

Tytuł oryginalny: Losing Earth. A Recent History

Liczba stron: 256

Wilga

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Tłumaczenie: Agnieszka Szling

Spotkanie z autorem książki

Agata

Świetna książka

Ziemia, mamy problem to tytuł, iktóry zajmuje na mojej półce bardzo ważne miejsce. W XXI wieku wstydem jest niedbanie o planetę!!! Pomóżmy jej, a ona sama nam się odwdzięczy. Waga naszych chęci jest ogromna, i o tym pisze autor tej genialnej publikacji. Warto przeczytać co ma do powiedzenia na temat zmian klimatycznych. Lektura obowiązkowa!!!

Jarek PL

Wstrząsająca

W temat ekologii wciągnęła mnie córka. Dzięki uświadomionej mlodzieży korzystamy my, ich rodzice. To niesamowite w jak blyskawiczny sposob młodzi ludzie przyswajają informacje i są gotowi szukać rozwiazań. "Eko-terror" który był powodem naszych żartów, stał się codziennością. Gdy zacząłem zgłębiać wiedzę o kryzysie (media nie zawsze zaspokajały ciekawość), trafiłem na ten tytuł. Jest naprawdę wart uwagi i porusza kwestie nie tylko odległej przyszlosci, ale i naszej codzienności. Świetny. Polecam, Jarek.

Anka Grabowska

Stop ignorancji!

To, co najbardziej denerwuje mnie w kryzysie klimatycznym, a raczej całym jego odbiorze to ignorancja. Ignorancja ludzi, mieszkańców jednej, jedynej planety (przystosowanej do życia) jaką mamy !!! Powinnismy odłożyć nasze lenistwo, niedbalstwo na bok i wziąć sprawy w swoje ręce. Gdyby każdy z nas dołożył choćby cegiełkę drobnych czynów to bylibyśmy w dużo lepszym miejscu...książka pana N. Richa jest bardzo ważna-uświadamia, w jak beznadziejnym miejscu się znaleźliśmy, ale daje czytelnikowi światełko w tunelu. POLECAM!!

Cena pakietu

84,89 zł

5641

Cena pakietu

79,89 zł

5341

Cena pakietu

84,89 zł

5641

Cena pakietu

86,89 zł

5761