Zdrowy jak japońskie dziecko

Moriyama Naomi, Doyle William

Zdrowy jak japońskie dziecko

34,90 zł

1745

 

W tej inspirującej książce małżeństwo-zespół, który tworzą urodzona i wychowana w Japonii Naomi Moriyama oraz Williama Doyle, analizuje dowody na to, że mali Japończycy cieszą się najlepszym zdrowiem na świecie, oraz zbiera wnioski w formie kilku praktycznych porad, jakie mogą zastosować rodzice, by zadbać o zdrowie swojego dziecka. Wszyscy pragniemy, by nasze dzieci były zdrowe i szczęśliwe, lecz w wielu rodzinach temat jedzenia przeistoczył się w pole bitwy, stając się źródłem sporów i nieporozumień.

Dzięki tej książce odkryjesz:

w jaki sposób, za pomocą drobnych zmian zamiast wielkich rewolucji, zmienić rodzinne posiłki i sprawić, że będą zdrowsze,
dlaczego nie powinno się demonizować żadnych produktów spożywczych,
jak ważne jest regularne podawanie dzieciom nowych potraw – i w jaki sposób to robić, by osiągnąć sukces,
czemu pozwalanie dzieciom, by samodzielnie nakładały sobie porcje – i angażowały się w przygotowanie jedzenia – zaszczepia im dobre nawyki,
jak pielęgnować szeroko pojęty zdrowy styl życia, który zachęca do utrzymania zdrowej postawy wobec jedzenia i aktywności fizycznej przez całe życie.???

Pomogą ci w tym wskazówki specjalistów w dziedzinie zdrowia i lekarzy oraz obszerne, praktyczne porady, a także dział z przepisami kulinarnymi. ?

Muza
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-287-0398-8

Tytuł oryginalny: Secrets of world's healthiest children

Liczba stron: 304

Format: 140x200mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Katarzyna Mojkowska

Cena pakietu

74,80 zł

4139

Cena pakietu

74,80 zł

4139

Cena pakietu

84,80 zł

4739

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka