Zdrowie emocjonalne Przemień lęk, złość i zazdrość w twórczą energię

Osho

Zdrowie emocjonalne Przemień lęk, złość i zazdrość w twórczą energię

29,99 zł

1916

 

OSHO – charyzmatyczny mistrz duchowy pochodzący z Indii. Znakomity mówca swobodnie posługujący się zarówno wschodnimi tradycjami mistycznymi, jak i zachodnią psychoterapią. Jego nauki dotyczą nie tylko indywidualnego poszukiwania sensu, lecz także najbardziej palących spraw społecznych i politycznych.

W jaki sposób możemy pogodzić potrzebę wyrażania emocji z pragnieniem poszanowania innych? Bardzo często stajemy przed dylematem: wyrażać je czy tłumić? Boimy się, że wyrażając prawdziwe uczucia, zranimy lub urazimy bliskie nam osoby. Jeżeli jednak tłumimy emocje, zwiększamy ryzyko zranienia samych siebie. Osho pomaga skutecznie rozwiązać ten konflikt.

Książka ta umożliwia zrozumienie podłoża, na którym rodzą się emocje, uczy konstruktywnych zachowań, a także utrzymania pewności siebie i równowagi w obliczu nieuniknionych życiowych wzlotów i upadków. Szczególnie zaś pomaga odkryć, jaki wpływ na nasze życie wywiera lęk, złość oraz zazdrość i jak możemy przekształcić te destrukcyjne emocje w twórczą energię

Unikalne podejście do ludzkiego umysłu i serca, jakim posługuje się Osho, wykracza daleko poza konwencjonalną psychologię.

Kiedy jesteś szczęśliwy, nagle dopływa do ciebie energia z całego świata. Cały świat śmieje się razem z tobą.

Osho

Jacek Santorski
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-814-3153-8

Tytuł oryginalny: Emotional Wellness: Transforming Fear, Anger, and Jealousy into Creative Energy

Liczba stron: 256

Format: 125x195mm

Cena katalogowa: 29,99 zł

Tłumaczenie: Paweł Karpowicz

Cena pakietu

69,89 zł

4310

Cena pakietu

69,89 zł

4310

Cena pakietu

79,89 zł

4910

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka