Zbudzone furie

Richard Morgan

Zbudzone furie

44,99 zł

3422

 

Trzeci tom trylogii Takeshi Kovacs.
Takeshi Kovacs powraca do domu na oceaniczną planetę Świat Harlana. Jedynie 5% ziemi wystaje ponad niebezpieczne i morza. Przestworza kontrolowane są przez Marsjan, którzy zestrzelą każdego kto naruszy ich przestrzeń. Również na samej planecie śmierć czyha wszędzie. Zdobyte podczas quellistowskiej rewolucji ziemie zostają ponownie przejęte przez Pierwsze Rodziny, korporacje oraz yakuza.
Przeszłość Kovacs powraca do niego, który w wyniku zemsty za utraconą miłość trafia w wir intryg politycznych oraz technologicznych tajemnic. Do uszu mężczyzny dociera również informacja jakoby Quellcrista Falconer powróciła z zaświatów oraz, że poluje na nią bezlitosny młody Emisariusz Kovacs, który po 200 latach w przechowalni nie zamierza dzielić się swoim życiem.
Bohater książki postanawia odkryć o co tak naprawdę walczy każdy w tym brutalnym świecie co może okazać się dla niego śmiertelnie niebezpieczne.

Mag
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-748-0925-2

Liczba stron: 624

Mag

Format: 140x225mm

Cena katalogowa: 44,99 zł

Tłumaczenie: Marek Pawelec

Wywiad z autorem książki

Kamila R

Zbudzone furie

"Zbudzone Furie" to powieść z wyrazistą akcją, świetnie zbudowanym światem fantastycznym i milionem zagadek do rozwiązania. Bohater wplątał się w niezłe tarapaty, z których ucieczka okaże się zupełnie niemożliwa. Trylogia bardzo wciągająca i warta przeczytania.

Agata S

Polecam

Jeśli uwielbiasz dobrze napisane fantasy, ta trylogia jest właśnie dla Ciebie. Świat pozbawiony litości, godności i moralności, niezwykle interesujące i niejednoznaczne postacie, zaskakujące zwroty akcji to wszystko sprawia, że czyta się te książki z przyjemnością. Gorąco polecam i zachęcam do lektury.

Jacek K

Zbudzone furie

Nie mogłem się doczekać trzeciej i ostatniej książki trylogii Takeshi Kovacs. Pierwsze dwie części bardzo mnie wciągnęły i zainteresowały. Wykreowany świat jest niezwykle ciekawy, postacie barwne a fabuła i przygody bohaterów intrygujące i bardzo zawiłe. Pojawia się wiele zwrotów akcji a zakończenie każdej poprzedniej części sprawiało, że musiałem natychmiast sięgnąć po kolejną
! Myślę, że ta część będzie najlepsza i nie mogę doczekać się poznania zakończenia trylogii.