Zbij fortunę na dywidendach Sprawdzony sposób na duże zyski

Marc Lichtenfeld

Zbij fortunę na dywidendach Sprawdzony sposób na duże zyski

44,90 zł

2721

 

Autor udowadnia, że każdy inwestor może spodziewać się kilkunastoprocentowych zysków, jeśli wykorzysta sprawdzoną strategię konserwatywnego inwestowania.
Krok po kroku Marc Lichtenfeld tłumaczy, jak opracować strategię inwestycyjną, która po zastosowaniu nie wymaga zbyt dużej uwagi i przynosi zyski wyższe niż średnia ogólnorynkowa, dzięki czemu nasz majątek rośnie, a my możemy skupić się na innych, ważniejszych sprawach.
Autorski system 10-11-12 Marca Lichtenfelda nauczy cię, jak generować dochody co kwartał, a nawet co miesiąc. Łatwo jest go zrozumieć i, co najważniejsze, sprawdził się w wieloletnim działaniu w czasach hossy i w czasach bessy. Dzięki niemu będziesz potrafił wybrać akcje, które zapewnią ci roczną stopę zwrotu wielkości przynajmniej 12%. System ten pomaga w konfiguracji inwestycji tak, by można było zapewnić sobie większe bezpieczeństwo i dobrobyt. Mając tę książkę za przewodnik, odkryjesz to, co inni inwestorzy stosujący system 10-11-12 już dobrze wiedzą! Jesteś na dobrej drodze do niekończących się zysków przewyższających ogólnorynkową stopę zwrotu i spokojnie przesypianych nocy (lub przynajmniej wolnych od zmartwień związanych z twoimi finansami).
Dzięki wyczerpującym wskazówkom, jak wyszukiwać sprawdzone spółki dywidendowe i inwestować konserwatywnie, ta książka jest wszystkim, czego potrzebujesz na temat dywidend

MT Biznes
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-808-7061-1

Tytuł oryginalny: Get Rich with Dividends A Proven System for Earning Double-Digit Returns

Liczba stron: 248

Format: 16.3x23.9

Cena katalogowa: 44,90 zł

Cena pakietu

79,80 zł

4815

Cena pakietu

84,80 zł

5115

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka