Zawsze i na zawsze

Jenny Han

Zawsze i na zawsze

7.2

(1444 ocen) wspólnie z

36,90 zł

2399

 

"Zawsze i na zawsze" to ostatnia już część romantycznej trylogii znanej również z filmów produkcji Netflixa, która podbiła serca nastolatek.

Lara Jean i Peter Kavinsky to para licealistów, których związek jest niemal idealny, ich miłość kwitnie, jednak ostatni rok wiąże się z podjęciem trudnych decyzji i wyboru studiów. Czy będą musieli się rozdzielić? Dziewczyna dodatkowo angażuje się w planowanie ponownego ślubu ojca, zamiast skupiać się na swojej przyszłości. "Środkowa siostra" Song za poradom mamy rozważa zerwanie z chłopakiem. Wszystko obraca się wokół wyboru między miłością, a karierą i zadbaniem o swoją przyszłość i sukcesy w dorosłym życiu.

Zapowiada się rok pełen wrażeń i podejmowania trudnych decyzji, którym będą towarzyszyć chwile smutku, ale nie zabraknie również radości.

Illuminatio
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-663-3835-7

Tytuł oryginalny: Always and Forever, Lara Jean

Liczba stron: 376

Illuminatio

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 36,90 zł

Tłumaczenie: Matylda Biernacka

INTERVIEW WITH JENNY HAN - ALWAYS & FOREVER LARA JEAN

Olga Badasz

Najlepsza!!!

Zdecydowanie najlepsza z całej serii książka. Towarzyszę Larze od samego początku i straszsnie kibicuje tej romantycznej parze. Sama dopiero co wybierałam kierunek studiów i żegnałam się z przyjaciółmi, wybrałam również inny kierunek niż mój chłopak. O tyle nam łatwiej, że jesteśmy w jednym mieście. Mimo wszystko trochę odpoczynku od siebie i zaęsknienia za sobą dobrze nam robi.

Lara nie ma lekkiego życia, ciągle jej wybory wydają się nie trafione, w jej życiu pojawiają się problemy i komplikacje, jednak dziewczyna radzi sobie na swój sposób i wychodzi z tego cało. Jej chłopak Peter to szkolny alwaro, gwiazda i najlepsze ciacho w szkole. Która z was do niego nie wzdychała? Jestem zaskoczona, że to tak wrażliwy i kochający chłopak.

Książka świetna i przyjemna. Czyta się lekko. Zdecydowanie polecam.

Alicja Jaracz

Przyjemna

Autorka raczy czytelników słodkimi smaczkami, jej styl pisania jest bardzo przyjemny i lekki, książkę czyta się szybko i bez problemu. Szkoda, że historia pary się już skończyła, chętnie poczytałabym o dalszych losach Lary i Petera, a także pozostałych bohaterów.

Joanna Staroń

dla nastolatek

Książka idealna dla nastolatek przede wszystkim dlatego, że dotyczy właśnie nastolatków i ich trudności. Lekka, przyjemna. Warto czytać od początku całą serię, by zrozumieć bohaterów. Otwarte zakończenie pozwala na dopowiedzenie sobie dalszej części losów bohaterów. Polecam