Zatopiony świat

Tom Huddleston

Zatopiony świat

26,99 zł

1838

 

Kara wraz z Joe zarabiają poprzez wyławianie cennych dla kolekcjonerów przedmiotów z zatopionego miasta. Ich spokojne do tej pory życie ulega całkowitym zmianom, gdy wchodzą w posiadanie tajemniczej mapy.

Teraz podążać za nimi będą nie tylko gangsterzy, ale również przedstawiciele władz i Wodniacy – piraci wyposażeni w nowoczesny sprzęt uważani za władze za terrorystów.

Kara i Joe będą musieli zdecydować, kto jest wart ich zaufania, a czasu nie mają dużo, muszą zdążyć zanim ruiny podwodnego miasta na zawsze znikną w morskich odmętach.

Wilga
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-280-7118-6

Tytuł oryginalny: FloodWorld

Liczba stron: 304

Wilga

Format: 125x195mm

Cena katalogowa: 26,99 zł

Tłumaczenie: Elżbieta Janota

Maja Sukieł

Przygody w zatopionym świecie

Książkę dostałam w prezencie i zaczęłam od razu czytać. Bardzo mi się spodobała już od samego początku. Mimo, że akcja dzieje się w nierealnym świecie to bohaterowie wydawali się bardzo realni i ich przygody były super. Bardzo mi się podobała, fajnie jakby była kolejna część.

 

Ula Kacprzak

Bardzo fajna książka dla młodzieży

Choć sama mam więcej lat niż przedział dla którego jest ona chyba promowana to i ja się nią zachwyciłam. Bardzo ciekawa opowieść o pewnej fantastycznej dwójce bohaterów i niezwykłym podwodnym świecie jaki możemy z nimi odkrywać na stronach tej książki.

Bardzo fajna, szynko się czyta, a sama historia jest bardzo wciągająca, myślę, że młodszym czytelnikom równiez się spodoba, mnie bardzo urzekła dla historia. 

Kamila Maj

Polecam!

Rewelacyjna książka, przyznam szczerze, że kupiłam siostrzeńcowi na prezent, ale później sama od niego pożyczyłam i zachwyciłam sie jak świetna książka dla młodzieży powstała.

Bardzo bardzo fajna, gorąco polecam!

Cena pakietu

61,89 zł

3932

Cena pakietu

66,89 zł

4232