Zaloty Gabriela

Sabrina Jeffries

Zaloty Gabriela

36,90 zł

2232

 

Książki tej autorki - napisane z wdziękiem, dowcipne, charakteryzujące się zręcznie skonstruowaną akcją, wyrazistymi postaciami i błyskotliwymi dialogami od lat regularnie pojawiają się na amerykańskich listach bestsellerów
Czwarta książka z cyklu "Diablęta Hallstead Hall" o rodzeństwie po tragicznej śmierci rodziców wychowywanym przez babcię. Babcia rozpieszcza wnuki ale stawia ultimatum, że dostęp do majątku będą mieli dopiero, jak się ożenią lub wyjdą za mąż.

Gabriel Sharpe, rozmiłowany w koniach i wyścigach zaprzęgów ryzykant i lekkoduch, zagra tym razem o najwyższą stawkę – o małżeństwo, które zagwarantować ma jemu i jego rodzeństwu dostęp do fortuny po babce. Tymczasem jego wybranka, Virginia Waverly, wnuczka generała, marzy tylko o zemście za brata, który przed laty zginął, ścigając się z Gabrielem. Jedyne, czego pragnie, to pokonać Gabriela na torze w wyścigu zaprzęgów. Mężczyzna postanawia przekonać dumną i  niedostępną pannę do małżeństwa. W tle zaś bracia i siostry Gabriela wraz z małżonkami nie ustają w próbach wyjaśnienia zagadki tragicznej śmierci rodziców. Dziecięce wspomnienia Gabriela rzucają na nią nowe światło i podsycają nadzieję na poznanie prawdy..

BIS
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-755-1408-7

Tytuł oryginalny: To Wed A Wild Lord

Liczba stron: 328

Format: 123x195mm

Cena katalogowa: 36,90 zł

Tłumaczenie: Dorota Jankowska-Lamcha

Cena pakietu

76,80 zł

4626

Cena pakietu

66,80 zł

4026

Cena pakietu

66,80 zł

4026

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka