Zaginione arabskie księżniczki

Marcin Margielewski

Zaginione arabskie księżniczki

7.7

(387 ocen) wspólnie z

36,00 zł

2287

 

Jak się żyje w złotej klatce?

Jaka jest cena wolności?

Zwykły człowiek nie ma do nich dostępu. Otoczone przez ochronę i opiekunów wiodą baśniowe życie. Arabskie księżniczki spełniają wszystkie swoje zachcianki, lecz muszą być bezwzględnie oddane i podporządkowane mężczyznom.

Co jeśli pewnego dnia się zbuntują?

To historia księżniczek, które decyzją swoich ojców, braci i mężów, czyli najbogatszych mężczyzn świata, zostały skazane na to, by świat o nich zapomniał. Jak to możliwe, że w XXI wieku kobiety giną bez śladu i nikt ich nie szuka?

Czy kobieta może powiedzieć "nie"?

Opowieść o świecie jak z "Baśni z tysiąca i jednej nocy", w którym jedna decyzja może zmienić życie w koszmar.

Wstrząsająca prawda o życiu arabskich księżniczek

Prószyński Media
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-816-9235-9

Liczba stron: 320

Prószyński Media

Format: 140x205mm

Cena katalogowa: 36,00 zł

Wywiad z autorem

Justyna Godyń

Serdecznie polecam

Autor tym razem również nie zawodzi. Ksiązka przedstawia życie i kulturę Bliskiego Wschodu. Jest to bardzo smutna historia o tym iż kobiety za cenę bogactwa muszą poświęcić swoją wolność oraz godność aby być posłusznym dla mężczyzny. My nie wyobrażamy sobie takiej sytuacji ale gdzieś na świecie niestety tak się dzieje, że kobieta jest pozbawiona prawa do decydowania o sobie i zdana na los ojca, męża czy brata. Polecam serdecznie. Bardzo ciekawy reportaż.

Magda Stolarczyk

Książka naprawdę godna polecenia

Kultura Bliskiego Wschodu jest naprawdę piękna ale ma ona także swoją mroczną stronę, którą ukazuje Marcin Margielewski. Książka bardzo szokuje ale również jest pouczająca. Nawet nie zdajemy sobie sprawy że za cenę życia można walczyć o wolność i własną godność. Zachęcam do przeczytania.

Weronika Wąs

Trudne tematy

Jest to moje pierwsze spotkanie z autorem. Książką jestem zachwycona, mimo iż tematyka jest ciężka i przygnębiająca. Przerażająca prawda o tym jak w krajach arabskich traktowane są kobiety. Bardzo wyraźnie widać jaka jest tam rola kobiety, gdzie jest jej miejsce w życiu, w rodzinie. To trudna i wstrząsająca lektura ale uważam że warto ją przeczytać aby rozjaśnić sobie umysł.

Cena pakietu

80,90 zł

4981

Cena pakietu

75,90 zł

4681

Cena pakietu

80,90 zł

4981

Cena pakietu

82,90 zł

5101