Zadra

39,90 zł

2586

 

Są kości i ślady, które rzucają nowe światło na tajemnicze zaginięcie pary studentów.

Zmowa milczenia trwa od lat.

Kiedy w podchełmżyńskim Grodnie opadają wieczorne mgły, komisarz Bernard Gross bada sprawę odnalezionych w pobliskim lesie kości. Nowe tropy zaprowadzą go do sprawy zagadkowego zaginięcia pary studentów sprzed szesnastu laty.

Im głębiej i dokładniej mężczyzna będzie szukał, z tym większym trudem przyjdzie mu przedzierać się przez gąszcz traumatycznych wspomnień skłóconych ze sobą członków rodzin zaginionych.

Czwarta Strona
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-664-3176-8

Liczba stron: 528

Cena katalogowa: 39,90 zł

Promocja książki

Klaudia Dzwonek

Polecam!

Jest to kolejna fantastyczna opowieść o Bernardzie Grossie. Zarówno pierwsza jak i druga część były świetnie napisane, natomiast trzecia to prawdziwa petarda. Myślałam że nie może mnie już bardziej zaskoczyć a tutaj taka niespodzianka. Książkę pochlonęlam w ciągu dwóch dni, wręcz nie mogłam się od niej oderwać. Mam nadzieję że nie jest to ostatnia część i następne będąrównież udane jak nie lepsze. Polecam!

 

Tomek Stolarczyk

Zachęcam do przeczytania

Jeden z lepszych kryminałów jakie miałem okazję czytać. Ksiąźka jest pełna emocji, a wielowątkowa fabula po porstu wciągu już od pierwszej strony. Rozwiązanie zagadki jest bardzo zaskakujące i jak dla mnie genialne. Jak najbardziej zachęcam do zapoznania się z tą powieścią. Na pewno nie będziecie żalować.

Artur Cisło

Lektura obowiązkowa dla miłośnika kryminałów

Bardzo udany kryminał, który dostarczył mi sporo emocji podczas czytania. Wcześniejsze książki Małeckiego to prawdziwy majstersztyk i ciesze się że tym razem również się nie zawiodłem. Jeżeli jeszcze nie mieliście jej szansy przeczytać to koniecznie musicie po nią sięgnąć.

Cena pakietu

79,80 zł

4980

Cena pakietu

94,80 zł

5880

Cena pakietu

79,80 zł

4980