Zaczaruj mnie

Karolina Frankowska

Zaczaruj mnie

38,00 zł

2519

 

Historia, która musiała trafić na ekrany! Zaczaruj mnie – pogodna i zabawna powieść, która stała się inspiracją dla twórców serialu Za marzenia!
Troje przyjaciół, którzy (nie bez przygód!) wkraczają w dorosłość. Czasem bywa zabawnie, czasem boleśnie, a czasem romantycznie. Poznajcie losy Zosi i jej przyjaciół, i przekonajcie się, że zawsze warto marzyć, a przyjaźń jest najlepszym plastrem na wszelkie zranienia.
Cześć, mam na imię Zosia. Od roku jestem magistrem psychologii i jak tysiące innych absolwentów próbuję zaczepić się w branży. Jak mi idzie? W skrócie – porażka. Kim jest ten koleś na zdjęciu? To Bartek. Studiował marketing i bankowość. Rzucił studia pod wpływem życiowej zawieruchy – zostawiła go dziewczyna. Bartek obecnie, jak sam mówi, jest na etapie „szukania bluesa”, czytaj: życiowego powołania. Z naszej trójki tylko moja przyjaciółka jest człowiekiem sukcesu. Skończyła szkołę charakteryzacji filmowej i pracuje na planie superpopularnej telenoweli. Pozazdrościć… Ale życie nie lubi nudy. Nie uwierzycie, co nam się przytrafiło, gdy w akcie desperacji postanowiliśmy zapisać i zakopać (tak, dobrze czytacie!) nasze marzenia…

Literackie
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-080-6389-7

Liczba stron: 328

Format: 12.8x20.5

Cena katalogowa: 38,00 zł

Cena pakietu

77,90 zł

4913

Cena pakietu

92,90 zł

5813

Cena pakietu

77,90 zł

4913

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka