Zabójcze Święta
6.3

(702 ocen) wspólnie z

39,90

 

Byłeś w tym roku grzeczny? Tak czy nie? Nieważne. Przeznaczenia nie oszukasz…

Na niebie pojawia się pierwsza gwiazdka, w powietrzu unosi się zapach świątecznych potraw, za oknem wszystko przykryte jest śnieżnym, białym puchem, a za rogiem… czai się największe zło. Podczas gdy wszyscy siadają do wigilijnego stołu, gdzieś w dali słychać przerażający krzyk. Symboliczne przełamanie się opłatkiem zagłusza dźwięk pękających kości. Dotarł już do Ciebie spóźniony wędrowiec? Jesteś pewien, że chcesz go przyjąć w tym roku?

10 polskich pisarzy opowiadających historie, po których święta już nie będą takie same. Psychopatyczny nastrój, prawdziwa sensacja, horror – a to wszystko w świątecznych opowiadaniach. Pierwsza taka książka na polskim rynku!

Skarpa Warszawska
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-11-01

EAN: 9788366195288

Liczba stron: 340

Skarpa Warszawska

Format: 13.5x20.5 cm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Dagmara Wojtyniak

Polecam

Ciekawe doświadczenie, przeczytać o krwawych świętach, podczas gdy wokół zasypują nas już słodkie, świąteczne ozdoby, jak i książki. Nie lubię mdłych historii, a ta z pewnością do takich nie należy. Polecam!

Malwina Z.

Akurat na święta

Nie jestem fanką opowiadań, zdecydowanie wolę dłuższe formy literackie, ale wśród 10 autorów pojawiło się trzech, których szczególnie lubię i jestem zachwycona. Dużo grozy, ale też trochę humoru. Każdy z autorów wnosi coś świeżego i ma swój indywidualny styl, ale całość bardzo dobrze współgra ze sobą. Świetny pomysł na prezent dla fana kryminałów

Jolanta Piekut

Krwawe święta

Krwawo, ale świątecznie. Zdecydowanie mój klimat! Autorzy wykonali kawał dobrej roboty i stworzyli coś zupełnie nowego, intrygującego, aż chce się przeczytać. Przyznam, że jak kupowałam tę książkę byłam sceptycznie nastawiona, ale teraz wiem, że to był bardzo dobry zakup. Godna polecenia.