Wojowniczki Jak być nieperfekcyjną i szczęśliwą kobietą

Glennon Doyle-Melton

Wojowniczki Jak być nieperfekcyjną i szczęśliwą kobietą

39,90 zł

2485

 

Książka okrzyknięta najlepszym poradnikiem parentingowym dla współczesnych kobiet!
Kobiety, przestańcie na siłę dążyć do zachowania podyktowanej społecznie i kulturowo nieosiągalnej doskonałości. Kiedy zaakceptujecie życie takim, jakim ono naprawdę jest, i kiedy przejrzycie na oczy, że macie prawo do własnych wyborów, które niekoniecznie podobają się innym, to wtedy w końcu same się przekonacie, że dopiero po zmianie nastawienia do życia ono samo ulegnie niesamowitej zmianie – na lepsze, rzecz jasna.
Oto przesłanie skierowane do wszystkich kobiet przez Glennon Doyle Melton, mężatkę z 12-letnim stażem, matkę trojga dzieci i autorkę jednego z najsłynniejszych blogów parentingowych w USA – Momastery.com. Glennon przez wiele lat budowała wokół siebie wysoki i potężny mur skutecznie oddzielający ją od najbliższych i przyjaciół. Walcząc z nałogami i trudami dnia codziennego, skryła się w wypełnionym poczuciem winy i wstydu bunkrze, z którego bardzo długo nie chciała wyjść. Pewnego dnia wszystko się zmieniło: Glennon się przebudziła i otworzyła na nowe życie. Zaczęła tworzyć niezwykle inspirujące teksty opisujące jej trudną walkę z codziennością, pomagając w ten sposób milionom kobiet na całym świecie.
Ten rewelacyjny, błyskotliwie napisany poradnik - stanowiący zbiór osobistych zapisków autorki dotyczących jej codziennych przeżyć i problemów rodzinnych - zawiera mnóstwo skutecznych porad dotyczących tego, jak wyrwać się z pułapki feminizmu i wizji doskonałej pani domu. To także książka dla wszystkich kobiet, które codziennie godzą to, co wydaje się niemożliwe do pogodzenia: życie rodzinne z pracą zawodową.
NAUCZ SIĘ AKCEPTOWAĆ TO, CO NIESIE ŻYCIE, NAWET JEŚLI WYDAJE SIĘ ONO CHAOTYCZNE

Wydawnictwo Kobiece
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-651-7011-8

Tytuł oryginalny: Carry on Warrior. The Power of Embracing Your Messy, Beautiful Life

Liczba stron: 352

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Małgorzata Rymsza

Cena pakietu

79,80 zł

4879

Cena pakietu

69,80 zł

4279

Cena pakietu

69,80 zł

4279

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka