War of the Worlds. Wojna światów

Herbert George Wells

War of the Worlds. Wojna światów

34,90 zł

2083

 

"Angielski. The War of the Worlds" jest to pozycja będąca idealnym wyborem dla osób które podjeły się nauki języka angielskiego. Książka jest połączeniem porywającej historii z nauką oraz treningiem jęzkowym. Pozwala ona czytelnikowi w swobodny sposób opanować konstrukcje leksykalno-grmatyczne, a także poszerzyć słownictwo. Co więcej, na końcu książki znajduje sie klucz odpowiedzi oraz pomocny słowniczek angielsko-polski.

Dzięki tej książce będziesz mógł poćwiczyc umiejętność czytania ze zrozumieniem, poznasz angielskie slownictwo na poziomie śrenio zaawansowanym, a także będziesz miał możliwość sprawdzenia swojej wiedzy dzięki zawartym w książce ćwiczeniom. Umieszczone na marginesach tłumaczenia słówek pozwalają na czytanie ze zrozumieniem bez konieczności odrywania się od lektury.

Daj się porwać niesamowitej wizji przyszłości !

Edgard
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-06-12

ISBN: 978-83-662-3727-8

Liczba stron: 200

Edgard

Format: 210 x 152 x 17

Cena katalogowa: 34,90 zł

Wywiad z autorem

Amelka S.

Klasyk

Herbert George Wells wykonał kawał dobrej roboty, a jego książka niewątpliwie uznawana może być za klasyk w swoim gatunku. Niesamowita, wciągająca fabuła, którą narrator skrupulatnie opisuje. Możliwość nauki języka angielskiego jest kolejnym plusem. Swoją drogą świetny pomysł na prezent dla nastolatka, którego z pewnością porwie fabuła, a przy tym będzie mógł wiele się nauczyć. 

Witold D.

Dla mnie super

Ależ świetna pozycja ! Na coś takiego długo czekałam, nie dość że jestem fanką science fiction to mogłam jeszcze poćwiczyć swój język angielski, na czym nie ukrywam bardzo mi zależało. Super propozycja dla osób, które chcą poszerzać swoją wiedzę, a także połączyć przyjemne z pożytecznym. Autor postarał się, aby ta książka była przyjazna czytelnikowi i pomocna, zdecytowanie mu się to udało osiągnąć. 

Konrad W.

Idealna do nauki

Od zawsze uważałem, że najlepszym sposobem na naukę języków obecnych jest czytanie książek, jednak zawsze bałem się, że sobie nie poradzę, nie zrozumiem, a czytanie będzie polegać na notorycznym sięganiu po słownik. Więc nie mogłem się przekonać, ale gdy zobaczyłem opis tejże książki był na tyle zachęcający, że postanowiłem spróbować. Nie żałuje ! To był strzał w dziesiątke, mimo moich obaw książke czytało się bardzo przyjemnie ( super pomysł z tłumaczeniem na marginesach). Dzięki tej pozycji napewno częściej będę sięgać po książki napisane w tym języku.