Władca soli i kości

Keri Lake

Władca soli i kości

7.6

(180 ocen) wspólnie z

54,90 zł

3399

 

Zanurz się w mrocznym świecie klątw i zakazanego pożądania.

Połowę jego twarzy znaczą rozległe blizny, a ekscentryczny sposób bycia i tajemniczość podsycają niepokojące plotki na jego temat. Lucian Blackthorn, nazywany Diabłem z Bonesalt, jest jedynym spadkobiercą bogatego i wpływowego rodu oraz właścicielem zabytkowej posiadłości, ale budzi postrach pośród przesądnych mieszkańców rybackiej miejscowości. Zawdzięcza ponurą sławę tragicznym wydarzeniom sprzed lat – samobójstwu żony i zaginięciu syna, o którego zamordowanie oskarżają go sąsiedzi.

Isadora Quinn nigdy nie mogła liczyć na wsparcie kogokolwiek prócz ciotki. Jej największym marzeniem jest wyjazd z Bonesalt i rozpoczęcie życia na nowo w miejscu, w którym ludzie nie będą spoglądali na nią z góry. Aby zebrać pieniądze na wyprowadzkę, dziewczyna decyduje się przyjąć posadę opiekunki cierpiącej na demencję matki Luciana. Nie wierzy w plotki, że wszyscy w rodzinie Blackthornów są obciążeni klątwą, a ludzi, którzy się do nich zbliżają, szybko spotyka tragiczny koniec. Wszystko zmienia się w chwili, gdy dziewczyna odkrywa przerażające sekrety, które od pokoleń skrywa ród jej pracodawców...

Tragiczna przeszłość i niepokojąca teraźniejszość łączą się przepełnionym gotyckim klimatem romansie autorstwa Keri Lake. Czy odważysz się wejść do świata pełnego tajemnic, w którym rządzi władca soli i kości?

Powieść spodoba się wszystkim czytelniczkom szukającym mocnych wrażeń. Opowieść idealna dla fanek Gothikany i Her Soul to Take.

Ostrzeżenie:

Książka zawiera sceny przemocy, opisy brutalnych i perwersyjnych praktyk seksualnych, a także elementy horroru, które mogą wywoływać niepokój. Treść jest fikcją literacką i nie stanowi realistycznego odzwierciedlenia. Powieść jest przeznaczona dla dorosłych czytelników i czytelniczek.

Niegrzeczne Książki
Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-832-1197-8

Liczba stron: 552

Niegrzeczne Książki

Cena katalogowa: 54,90 zł

Tłumaczenie: Anna Mazur

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem