Witajcie w Puppet Show

M.W. Craven

Witajcie w Puppet Show

39,90 zł

2554

 

On pociąga za sznurki. Lubi patrzeć, jak płoną.

Seryjny morderca grasuje w malowniczym Lake District znajdującym się na północy Anglii. Swoje ofiary pali żywcem nie zostawiając żadnych śladów, przez co poszukujący go śledczy nie mają żadnego punktu zaczepienia. Na trzeciej ofierze zabójcy udaje się im odkryć wyryte na szczątkach imię -,,Poe''.

Przeniesiony na niższe stanowisko detektyw Washington Poe zostaje przywrócony do służby. Wraz z społecznie wyalienowaną analityczką Tilly Bradshaw dostaje przydział do sprawy podpalacza.

Nieuchwytny dla policji morderca ma plan i to właśnie Poe jest jego częścią. Kiedy pojawiają się kolejne zwęglone ciała, detektyw zdaje sobie sprawę jak daleko jest od rozwiązania sprawy. Niedługo jednak detektyw dowie się, że są gorsze rzeczy od palonych żywcem ofiar.

Filia
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-06-19

ISBN: 978-83-807-5713-4

Liczba stron: 440

Filia

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Kinga Markiewicz

Daria Cichy

Świetny debiut

Uwielbiam rozwiązywać zagadki, czytać historie, dzięki którym dostaje gęsiej skórki. Czytając do samego końca nie wiedziałam co łączy niektóre wydarzenia opisane w książce, jednak autorka wszystko bardzo dobrze wyjaśniła gdy nadeszła na to pora. Powiem szczerze, że ja bym na to nie wpadła. Napięcie wzrasta tak, aby przy zakończeniu sięgnąć zenitu. W ostatnich rozdziałach wszystko się dzieje tak szybko, że już tej książki nie da się odłożyć nawet na kilka minut. Jak na debiut autora to książka jest niesamowicie dobra, jak najbardziej polecam!

Patrycja Węgrzyn

Mroczna historia

,,Witajcie w Puppet Show'' to najlepsza książka jaką przeczytałam w tym roku. Od tej pozycji nie można się oderwać, to idealna książka dla każdego o mocnych nerwach! Mimo, że na początku ciężko nam zrozumieć działania sprawcy to w momencie gdy powraca ekscentryczny detektyw Poe wszystko zaczyna się powoli wyjaśniać. Zakończenie genialne, dosłownie wbija w fotel.

Martyna Duda

Wciąga od samego początku

Sporo czarnego humoru, ciekawie napisana książka, bardzo dobrze wykreowani bohaterowie. Czy trzeba pisać coś więcej? Dla fanów kryminałów ta powieść powinna być niczym strzał w 10. Już nie mogę doczekać się kontynuacji tej pełnej mrocznych momentów historii.

Cena pakietu

79,80 zł

4948

Cena pakietu

94,80 zł

5848

Cena pakietu

79,80 zł

4948

Cena pakietu

84,80 zł

5248

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka