W domu robaka

George R.R. Martin

W domu robaka

6.3

(164 ocen) wspólnie z

29,90 zł

2361

 

George R.R. Martin zaprasza do świata dark fantasy, pełnego cudów i grozy!

Pod gruzami miasta na odległej, zapomnianej planecie kryje się świat pełen spisków i zdrady. Młody Annelyn cieszył się życiem człowieka uprzywilejowanego, wszystko uległo jednak zmianie w momencie, gdy łowca zwany Dostarczycielem Mięsa go upokarza na oczach innych szlachetnie urodzonych przyjaciół. Dokładnie przygotowany plan zemsty kończy się niepowodzeniem, a Annelyn musi zejść do podziemnych czeluści. Tam staje twarzą w twarz z mityczna prawdą o Białym Robaku, któremu przodkowie oddawali cześć.

"W domu robaka" stanowi niezwykle mroczną, przerażającą i klaustrofobiczną opowieść. Jak wiele innych w dorobku George'a R.R. Martina, kryje sobie metafory o życiu i wojnie, o przyjaciołach i wrogach...

Zysk i S-ka
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-811-6761-1

Tytuł oryginalny: In The House of The Worm

Liczba stron: 108

Zysk i S-ka

Format: 140x205mm

Cena katalogowa: 29,90 zł

Tłumaczenie: Michał Jakuszewski

Autor na panelu Comic Con

Andrzej Bator

W domu robaka

Książka z tych co można przeczytać w drodze do pracy i z powrotem, ale nie zapomnimy o niej jeszcze przez długi czas po zakończonej lekturze. Martin z mistrzowską dla siebie precyzją, w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny u nikogo innego buduje całą narrację, bohaterów z krwi i kości, przestrzeń, którą czytelnik czuje i nie potrzebuje wielkiej wyobraźni by ujrzeć ją prze oczami. 

Wszytsko w tej książce jest świetne, no może poza liczbą stron, bo tak fascynującą historię można być czytać i rozłożyć na więcej niż tylko 108 stronach.  

Daria Jarosz

Uwielbiam!

Bardzo dobram do przeczytania na raz książka, genialna opowieść. Idealny przyklad jak zieścić maksimum treści w minimum objętości, a nikt nie zrobi tego chyba lepiej niż Martin. 

swietny, niebanalny pomysł, klimat zachowany jak w najlepszych jego pozycjach, do tego neisamowite opisy i bohaterowie, któym kibicujemy od samego początku i trzymamy za nich kciuki do końca. Rewelacja, polecam każdemu, jeśli ktoś nie czytał nic innego George'a R.R. Martina to może zacząć od tej właśnie książki, niedługa, a spełnia wszystkie czytelnicze oczekiwania.  

Olga Małecka

Biały Robak

"W domu robaka" to bardzo krótka objętościowo, ale jakże wartościowa i fascynująca ksiażka! Zdecydowanie godna polecnia każdemu, kto kocha autora i tego rodzaju mroczne, niebanalne historie!

Cena pakietu

69,80 zł

4755

Cena pakietu

69,80 zł

4755