Uzdrowiona. Kostarykański cud Jana Pawła II

Elżbieta Ruman

Uzdrowiona. Kostarykański cud Jana Pawła II

29,90 zł

1999

Niezwykła tajemnica cudu Jana Pawła II

„Uzdrowiona” to poruszająca i bardzo osobista opowieść o kobiecie, której historia stała się dowodem w procesie kanonizacyjnym Jana Pawła II.

Dzień beatyfikacji Jana Pawła II Floribeth Mora Diaz − jak większość Kostarykańczyków − spędziła ze swoim mężem przed telewizorem. Oglądali watykańskie uroczystości, trzymali się za ręce, modlili się i… płakali. Zaledwie kilka dni wcześniej kobieta dowiedziała się, że to mogą być jej ostatnie chwile.

Diagnoza lekarska była jednoznaczna. Nieoperacyjny tętniak mózgu.

Wobec bezsilności medycyny pozostawała im modlitwa. „Karolu Wojtyło, pomóż nam!” – modliła się z rodziną. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że te z żarliwością wypowiadane słowa modlitwy tak wiele zmienią w jej życiu.

Lektura tej książki pozwala zbliżyć się do tajemnicy cudu, zapewnia głębokie przeżycia duchowe każdemu wierzącemu człowiekowi.

Znak
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2014-03-31

ISBN: 978-83-240-3108-5

Liczba stron: 288

Znak

Format: 124x195

Cena katalogowa: 29,90 zł

Małgorzata Kożuchowska

Wulkany, aligatory, wielka miłość i śmiertelna choroba – w taką rzeczywistość wkracza Jan Paweł II. To jest sensacyjna książka o cudzie, którą czyta się jednym tchem.

Przemysław Babiarz

Znakomita opowieść o cudzie uzdrowienia, prowadzona z kilku perspektyw: historycznej, reporterskiej i osobistej. Pozwala zbliżyć się do tajemnicy, stanąć na jej progu i… zastanowić się co dalej.