Uważaj, czego pragniesz. Angelo. Tom 1

Małgorzata Wiśniewska

Uważaj, czego pragniesz. Angelo. Tom 1

2784

 

Ich trzech, one dwie. Ale tylko jedna z par gra pierwsze skrzypce. Miłość, namiętność, mafijne układy, zniewolenie.

Ona: Margo, dwudziestoczterolatka wychowana w Stanach, gorącokrwista Włoszka, niezależna, pyskata, atrakcyjna ponad miarę. Jej ostry język i fascynująca osobowość przyciągają nagminnie kłopoty, a największym z nich jest nikt inny jak Angelo Rusto. Jej przyjaciółka i anioł stróż – Joana równie piękna, co zadziorna. Angelo, trzydziestodwulatek, capo di tutti cappi, stoi na czele potężnej rodziny mafijnej, ma dwóch braci Fabia i Sergia, którzy nie zawsze w pełni zgadzają się z działaniami najstarszego brata.

Historia pełna zaskakujących zwrotów akcji, pożądania, jak również trudów życia, z którymi mierzymy się na co dzień.

Powieść toczy się w słonecznej Italii i upalnych Emiratach Arabskich. Ale nie oszukujmy się – plenery ciekawe, ale główną rolę gra namiętność, przemoc, mafijne układy i poplątane tajemnice.Uważaj, czego pragniesz. Angelo. Tom 1 - więcej informacji od księgarni Matras


""Uważaj, czego pragniesz. Angelo. Tom 1."" to książka, która przyciąga niczym magnes, skłaniając do zanurzenia się w niewytłumaczalnym, jak na razie, świecie miłości, przemocy i mafijnych układów. Margo, dwudziestoczteroletnia włoska piękność, jest szalonej odwagi i niezależności, która swoją odwagą, niezależnością i ostrością języka przyciąga problemy jak miotła. Jej przyjaciółka Joana, zadziorna piękność, jest nie tylko towarzyszką Margo, ale także jej aniołem stróżem, zawsze gotowym do pomocy.

Angelo Rusto, trzydziestodwuletni capo di tutti cappi, stoi na czele mafijnej rodziny i jest największym problemem Margo, choć może ona tego jeszcze nie zdaje sobie sprawy. Jego dwaj bracia - Fabio i Sergio - nie zawsze zgadzają się z działaniami najstarszego brata, co tylko komplikuje sytuację.

Ta historia, rozgrywająca się na tle słonecznej Italii i upalnych Emiratów Arabskich, jest pełna zaskakujących zwrotów akcji, pożądania, a przede wszystkim walki z trudnościami życia, z którymi zmagamy się na co dzień. Głównym tłem dla tej historii jest jednak namiętność, przemoc, mafijne układy i poplątane tajemnice, które tworzą wciągającą i emocjonalną opowieść.

Ta książka nie jest tylko opowieścią o miłości i namiętności, ale także o tym, jak ważne jest podejmowanie właściwych decyzji i stawianie czoła wyzwaniom, które niesie ze sobą życie. To historia, która zmusza do zastanowienia się nad tym, czego naprawdę pragniemy, i jakie mogą być tego konsekwencje. Wszystko to sprawia, że ""Uważaj, czego pragniesz. Angelo. Tom 1."" to książka pełna emocji, namiętności i tajemnic, które na pewno będą w stanie przyciągnąć każdego czytelnika.

Dlaczemu
Oprawa miękka

Liczba stron: 300

Dlaczemu

Cena detaliczna: 44,90 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem