Uprowadzone

Natasha Preston

Uprowadzone

37,90 zł

2451

 

Kolejny, niesamowity hit królowej thrillerów YA, Natashy Peterson!

To chyba najgorsze uczucie, kiedy okazuje się, że bardzo bliska ci osoba czerpie przyjemność z twojego cierpienia..

W rodzinnym mieście Piper dochodzi do serii zaginięć nastolatków. Władze bagatelizują problem, uznając ich za zwykłych uciekinierów. Wszystko zmienia się kiedy znajomy Piper dosłownie zapada się pod ziemię. Dziewczyna wraz ze swoją przyjaciółką dochodzą do wniosku, że to nie może być przypadek i w mieście dzieje się coś naprawdę złego. Nastolatki wiedząc, że nie mogą liczyć na pomoc dorosłych postanawiają na własną rękę rozwiązać tę sprawę.
Niestety prywatne śledztwo otworzy przed nimi drzwi do piekła, a dziewczyny znajdą się w samym środku...

W lesie znajduje się budynek, w którym toczy się walka o przeżycie. Każdy ruch w tym labiryncie przetrwania jest niebezpieczny, jeden fałszywy krok może okazać się tym ostatnim..

Jaka będzie cena za ocalenie zaginionych? Zdaje się być zbyt wysoka..

Feeria
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-663-8031-8

Tytuł oryginalny: The Lost

Liczba stron: 368

Format: 143x204mm

Cena katalogowa: 37,90 zł

Tłumaczenie: Karolina Podlipna

Kamila Obas

Uprowadzone

Dawno nie czytałam książki, o bohaterach w swoim wieku. Fantastycznie, że w końcu mogłam się z nimi utożsamić i bardziej zrozumieć sterujące nimi mechanizmy. Choć przyznam, że nie wiem czy odważyłabym się na niektóre ruchy, które wykonały główne bohaterki. Ich odwaga była naprawdę imponująca. Serdecznie zachęcam by dowiedzieć się o czym mówię.

Pula Kumin

thriller jakich mało

Thriller na naprawdę wysokim poziomie, autorka zaserwowała nam naprawdę mroczną historię z nieustannie towarzyszącym dreszczykiem emocji. W trakcie akcja zdecydowanie nabiera rozpędu, powala zapomnieć o rzeczywistości. Mnie zatrzymała na cały wieczór, no nie potrafiłam się oderwać.

Barbara K.

Super!

Ciesze się, że trafiłam na tę książę. Choć z literaturą young adult prawie w ogóle nie miałam do czynienia i generalnie mam wrażenie, że w Polsce nie jest to zbyt popularne, po przeczytaniu "Uprowadzonych" zapałałam do tego gatunku miłością. Mam nadzieje, że ta książka dotrze do jak największej grupy odbiorców i przede wszystkim zachęci młodzież częstszego czytania.

Cena pakietu

82,80 zł

5145