Umrzeć po raz drugi. Cykl Rizzoli / Isles. Tom 11

Tess Gerritsen

Umrzeć po raz drugi. Cykl Rizzoli / Isles. Tom 11

7.7

(3731 ocen) wspólnie z

44,90 zł

3164

 

Thriller z detektyw Jane Rizzoli i patolożką doktor Maurą Isles, z cyklu, na podstawie którego nakręcono serial „Partnerki”.

NAJGROŹNIEJSZE DRAPIEŻNIKI POLUJĄ NOCĄ…

Zwierzęce trofea zdobiące ściany domu na bostońskich przedmieściach stały się świadkami krwawego widowiska… Właściciel, myśliwy i preparator zwierzęcych zwłok, Leon Gott, został powieszony za nogi i oprawiony jak zwierzę… Czy obudził drapieżnika groźniejszego niż te, na które sam polował?
Jane Rizzoli i Maura Isles nie spodziewają się, że ta niezwykła w swym okrucieństwie zbrodnia może być dziełem seryjnego zabójcy. Ale tropy prowadzą je do innych miast w Stanach Zjednoczonych, a także do Afryki, gdzie przed sześcioma laty zamordowano na safari grupę turystów.
Teraz morderca rozpoczął polowanie w Bostonie. Rizzoli i Isles muszą wywabić go z cienia i schwytać. Nawet jeśli oznacza to zarzucenie przynęty, jakiej nie oprze się żaden drapieżnik: niedoszłej ofiary, której kiedyś udało się uciec.


Tess Gerritsen udowadnia, że wciąż jest na szczycie gry. Zachwyciła mnie ta trzymająca w napięciu historia i nie mogę się doczekać kolejnych.

Karin Slaughter


Mroczne ulice Bostonu i złota sawanna Afryki. Mało kto potrafiłby je tak połączyć i przedstawić tak przebiegłego drapieżnika, którego jedynie Rizzoli i Isles potrafiłyby złapać. I stoczyć z nim bitwę, w której tylko silni mogą przetrwać. To Tess Gerritsen w najlepszym wydaniu!

Lisa Gardner


Tess Gerritsen po raz kolejny udowadnia swoje mistrzostwo w opowiadaniu historii zgłębiających psychikę mordercy i tajniki medycyny sądowej.

James Rollins

Albatros
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-674-2606-0

Liczba stron: 384

Albatros

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 44,90 zł

Rok wydania: 2022