Ulica Wierzbowa Tom 1 Najmilszy prezent

Agnieszka Krawczyk

Ulica Wierzbowa Tom 1 Najmilszy prezent

7.3

(462 ocen) wspólnie z

22,72

 

Najmilszymi prezentami są te, których ani trochę się nie spodziewasz. Pojawiają się jakby ktoś je wyczarował, mimo że ani przez chwile nie przeszło Ci na myśl, że je dostaniesz.

Dziewięć domów stoi przy ulicy Wierzbowej. Każda z zamieszkałych tutaj osób ma wiele swoich trosk ,nadal jest gnębiona przez nierozwiązane w przesżłości problemy, czegoś się boi i o czymś marzy.

Mieszka tutaj rodzina z niepełnosprawnym dzieckiem,lekarz po rozwodzie, artysta nadal poszukujący sensu życia, wścibskie sąsiadki, starszy pan tęskniący za synem, młoda kobieta, której udało się przeżyć wielki zawód oraz dobry duch tej okolicy - Flora Majewska. Tegoroczne Boże Narodzenie ma być ostatnim, które tutaj spędzi, ponieważ stwierdziła, że jej stan zdrowia nie pozwala jej tutaj dłużej pozostać i pragnie przenieść się do domu spokojnej starości.

Na pożegnanie postanawia jednak każdemu z sąsiadów coś podarować - każdy z nich dostanie osobisty list z przestrogą lub konretną wskazówką. Flora wierzyy, że czasami nawet najdrobniejszy gest w czyjąś strone moze zmienić wszystko. Od zawsze uważała, ze dobro rodzi dobra i szczęście zawsze uśmiecha się wtedy kiedy najmniej się tego spodziewasz.

Tego roku Święta na ulicy Wierzbowej będą niezaomniane. Czy skormna sąsiadka okaże się aniołem wigilinej nocy i poruszy serca mieszkańców swojej okolicy? Zachęci ich do podjęcia odważnych kroków naprzód lub skłoni do zadumy?

Filia
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-807-5940-4

EAN: 9788380759404

Liczba stron: 459

Format: 140x200mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Wywiad z autorką

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Luiza Zawadzka

Przepiękna historia

Czytałam wiele książek napisanych przez autorkę i autorka jak zwykle jest niezawodna. Jeśli pragniesz odpocząć z dobra książką czytając coś lekkiego i spokojnego to ta pozycja będzie wprost idealna. Mnie oczarowała atmosfera, może Ciebie też oczaruje. ; )

Honorata Fiołek

Magiczny klimat

Uwielbiam wszelakie ksiażki i filmy w klimacie śwątecznym, od zawsze nie mogę się doczekać na wyjście nowości, które jeszcze bardziej pozwalają mi poczuć ducha świąt Bożego Narodzenia. To wspólne ubieranie choinki jak cała otoczka szcześcia i spokoju podczas czasu spędzonego w gronie rodzinnym to coś niesamowitego. Wracając do powieści to ,,Najmilszy prezent'' ani trochę mnie nie zawiódł. Bardzo przyjemnie spędziłam czas podczas tej lektury przykryta kocem z kubkiem gorącej czekolady. Polecam.