Ulecz mnie Tom 4

Tahereh Mafi

Ulecz mnie Tom 4

36,99

 

Kontynuacja historii Juliette w elektryzującej czwartej części bestsellerowej serii „Dotknij Mnie”!
Juliette była pewna, że wygrała. Przejęła Sektor 45, została mianowana nową dowódczynią i ma u swego boku Warnera. Ale nadal jest dziewczyną, która potrafi zabić jednym dotknięciem, a teraz ma cały świat w dłoni. Kiedy wydarzy się tragedia? Kim się stanie Juliette? Czy uda jej się zapanować nad mocą, którą dzierży i wykorzystać ją w dobrym celu?„Ulecz mnie Tom 4” – więcej informacji od księgarni Matras

"W tej części "Dotknij Mnie", Juliette staje twarzą w twarz z realiami władzy. Zdobywszy Sektor 45 i stając się jego dowódczynią, ma teraz na swojej głowie ciężar odpowiedzialności za całym sektorem. Jest liderką, ale jej moc - zdolność zabijania jednym dotknięciem - wciąż stanowi dla niej zagrożenie. Nawet mając u boku Warnera, musi sama nauczyć się panować nad swoją niezwykłą mocą.

Stała się symbolem rewolucji i nadziei, ale kiedy tragedia nadejdzie, to jak Juliette zareaguje, może zaważyć na losie całego świata. Czy potrafi przemienić swoją zdolność zabijania w narzędzie dobra? Czy jest w stanie przekształcić śmierć i zniszczenie, które jej moc może przynieść, w coś pozytywnego?

W tej odsłonie serii „Dotknij Mnie”, Juliette jest zmuszona do zmierzenia się z dylematami bycia liderem i posiadaniem mocy, która może być równie destrukcyjna, jak i zbawienna. To jest prawdziwy test dla Juliette - nie tyle jak potrafi wykorzystać swoją moc, ale jak potrafi ją kontrolować i kierować. Czy jej charakter i determinacja pozwolą jej przekuć tę potężną siłę w coś, co pomoże, a nie zaszkodzi?

To jest dalsza część historii o Juliette i jej walki, nie tylko z wrogami zewnętrznymi, ale także z wewnętrznymi demonami. Czy jej moc przekształci ją w tyraninę czy w suwerenną? Czy jej niepokonana wola i odwaga pomogą jej zmienić swój dar w błogosławieństwo dla innych, czy stanie się przekleństwem? Czy Warner będzie jej sprzymierzeńcem czy też przeciwnikiem w tej walce? To jest historia o sile, odwadze, władzy i miłości, która będzie testować granice Juliette jak nigdy dotąd.

We Need YA
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-675-5152-6

EAN: 9788367551526

Liczba stron: 384

We Need YA

Cena detaliczna: 59,90 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka