Ukryte ciała

Caroline Kepnes

Ukryte ciała

 

Ukryte ciała to kontynuacja debiutanckiej powieści "Ty", która cieszy się ogromną popularnością! To również wielki powrót Joego Goldberga - bohatera budzącego skrajne emocje.

W ciągu ostatnich kilku lat Joe Goldberg pozbył się czterech ciał, ofiar swych bezowocnych poszukiwań miłosnych, dlatego ma wprawę w ukrywaniu zwłok. Teraz znajduje się w Los Angeles. Miasto aniołów kusi go możliwością zapomnienia o przeszłości i szansą na nowe życie. Joe bez trudu zdobywa znajomych, oswaja się w nowym środowisku, pracuje w księgarni, a przy okazji flirtuje ze swoją sąsiadką - dziennikarką. Jednak mimo nowej szansy, jaką dało mu życie, przeszłość nie daje o sobie zapomnieć.

A on pragnie tylko kogoś pokochać!

Kiedy poznaje nową, fascynującą i urzekająco piękną kobietę nie ma zamiaru jej krzywdzić. Pragnie być z nią już na zawsze, lecz co jeśli ona odkryje prawdę o jego przeszłości?

W.A.B.
Oprawa miękka

Tytuł oryginalny: Hidden bodies

Liczba stron: 496

W.A.B.

Format: 13,5x20,2 cm

Zwiastun serialu na podstawie książki

Monika Kasprzak

Goldberg powraca w najlepszym stylu!

O Caroline Kepnes usłyszałam podczas oglądania pierwszego sezonu netflixowego serialu "Ty". Pokochałam ten serial szczerą miłością, dlatego też sięgnęłam po drugą część, a także obejrzałam drugi sezon serialu, który pojawił się na platformie niedawno. Serial był całkiem, całkiem. Gorszy od poprzedniego sezonu, ale nadal jeden z moich ulubioncyh, jednak to książka "Ukryte ciała" zdobyła moje serce! Serial wypada blado przy książce, która jest genialna! W porównaniu do pierwszej części jest z pewnością więcej dramaturgii, tajemnic, ale ja to uwielbiam! Polecam tą książkę każdemu!

Marta Toczeń

Co za historia!

Jak dla mnie o wiele lepsza od pierwszej części. Joe wyrusza za Amy do Los Angeles, gdy chce się zemścić. Jednak finalnie postanawia zostać tu na jakiś czas. Spotyka kobiety, a szczególną uwagę zwraca na jedną, która mocno go fascynuje. To historia, która mówić kolokwialnie "ryje mózgi", ale ja bardzo lubie takie historiee!! Czekam na kolejne częśći i kolejny sezon serialu na netflix! :)

Ilona Z.

"Ukryte ciała"

Kolejna część i choć w moim odczuciu jest nieco słabsza od pierwszej to nadal trzyma poziom! Joe znów się zakochał, jednak tylko obieca sobie, że będzie inaczej. W końcu nauczył się własnych błędach. Wszystko idzie właściwym rytmem, przynajmniej do czasu... Okazuje się, że jego zachowania z przeszłości, szalona i neurotyczna osobowość nie dają o sobie zapomnieć.