Tysiąc obsesji
6.2

(325 ocen) wspólnie z

39,90 zł

2594

 

On jest wszystkim, o czym marzyła.

Ona, tym, czego on nie może mieć.

Bestsellerowi autorzy Gabriela Gargaś i Marcel Woźniak przedstawiają swoją pierwszą wspólną powieść!

Na Dworcu Centralnym znalezione zostają zwłoki mężczyzny… Gdy trzy miesiące wcześniej drogi Aniki i Roberta przecinają się w ciemnym hotelowym korytarzu, rozpoczyna się gra, w której namiętność bierze górę nad rozsądkiem. Skrywane fantazje budzą demony przeszłości. Wszystko komplikuje fakt, że ona jest zaręczona, a on żonaty.

Robert jest biznesmenem, byłą gwiazdą piłki nożnej i wspólnikiem w firmie bukmacherskiej. Anika – asystentką w renomowanej firmie.
Do sieci wyciekają zdjęcia kochanków, obietnice zostają złamane, przyjaźń zerwana. Wielki świat biznesu obraca brudnymi pieniędzmi, a wybuch pożądania doprowadza do zabójstwa…

Kto ginie i dlaczego?

Do czego może doprowadzić romans?

Czy namiętność może przerodzić się w obsesję?

Literackie
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-080-6940-0

Liczba stron: 464

Literackie

Format: 143x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Jagoda Wrzos

Genialny duet

Fantastyczna powieść. Ten duet jak dla mnie wykonał pracę na medal. Niezmiernie ciekawa historia, która do reszty mnie pochłonęła. Fabuła jest bardzo spójna przez co książkę czyta się szybko.

Martyna Depta

Polecam!

Bardzo udany debiut. Książka od samego początku bardzo mnie zaintrygowała. Historia przedstawiona jak dla mnie na plus. Zakończenie jest bardzo zaskakujące. Jeżeli jeszcze nie mieliście szansy przeczytać tej pozycji to z czystym sercem Wam polecam.

Anna Dąbek

Zachęcam do lektury!

Jestem zachwycona. Cieszę się że dałam się skusić na tę książkę koleżance. Historię tej dwójki pochlonęłam niemla w dwa dni. Mam nadzieję że jeszcze będę miała szansę przeczytać coś z pod pióra tej dwójki. Gorąco zachęcam do przeczytania.