Tylko raz w roku

Agnieszka Lingas-Łoniewska

Tylko raz w roku

7.2

(730 ocen) wspólnie z

39,90 zł

2376

 

Ela była przekonana, że po tym , jak jej rodzice rozstali się przy wigilijnym stole już na zawsze znienawidzi święta.

Kamil nie lubił ich od zawsze. Jego matka - sztywna i smutna, w tle wykrochmalony obrus i rodowe srebro, sprawiały, że atmosfera w domu była mroźniejsza niż na zewnątrz.

Ten rok jednak zaskoczył ich oboje. Prwdziwy gwiazdkowy cud! Przypadkowe spotkanie, dało początek niezwykłemu uczuciu, które wywróciło ich życie do góry nogami.

Oboje niesety muszą mierzyć się z rodzinnymi problemami. Ona z rozstaniem rodziców i chorobą mamy. On z zaborczą matką, która z kolei uważa, że Kamil zasługuje na kogoś lepszego, szczególnie w momencie, gdyy na horyzoncie pojawia się perspektywa międzynarodowej kariery, a piekna i zamożna córka przyjaciół rodziny wyraźnie ma się ku niemu.

Mimo, że oboje kochają się na zabój, ich uczucie zostaje poddane próbie, kiedy na drodze pojawiają się uprzedzenia i przytłaczająca proza życia.
Czy kochankowie mogą liczyć na kolejny Gwiazdkowy cud?

Słowne (dawniej Burda Książki)
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-805-3655-5

Liczba stron: 232

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Daria Pławska

magia świąt

Tylko raz w roku, to dokładnie taka książka, jakiej potrzebowałam w obecnej chwili. Uwielbiam w tym przedświatecznym okresie, czytać wieczorami otulona w koc, powieści któe stopniowo wprowadzają mnie w ten wyjątkowy klimat. Ta książka zrobiła to idealnie, otuliła mnie zapachem świąt i przyołała wyjątkową magię tego okresu, pełnego miłości. Wspaniała!

Patrycja Krucha

wyjątkowy romans

Nie jestem zwolenniczką romansów. Książkę dostałam jako prezent i nieco zmieniła moje postrzeganie tego typu literatury. Być może jest to zasługa fantastycznie napisanej historii dwójki mlodych ludzi, którzy muszą broykać się z naprawę cieżkimi przeciwnościami losu. Nie jest to przesłodzone, nachalne jak sądziłam. Gorąco polecam!