Twoja krew nie kłamie Czego możesz się dowiedzieć o swoim zdrowiu z badania żywej kropli krwi

Sabine Linek

Twoja krew nie kłamie Czego możesz się dowiedzieć o swoim zdrowiu z badania żywej kropli krwi

34,90 zł

2175

 

Co może powiedzieć badanie żywej kropli krwi o twoim zdrowiu?
Jednym z bardziej niezwykłych odkryć ostatnich lat w medycynie naturalnej jest badanie żywej kropli krwi, które pozwala na zobrazowanie ogólnego stanu zdrowia organizmu. Na jego podstawie można określić m.in. stopień zakwaszenia organizmu, obecność w nim pasożytów i grzybów, ciężkich metali i toksyn, niedobory witamin i minerałów (np. żelaza), jakość białych i czerwonych krwinek czy też ryzyko wystąpienia zawału serca.
Sabine Linek w książce odpowiada na wiele pytań dotyczących tego badania i kompleksowo omawia wszystkie aspekty z nim związane. Znajdziesz w niej:
– szczegółowe objaśnienia, na czym polega badanie żywej kropli krwi;
– wskazówki, dzięki którym samodzielnie odczytasz jego wyniki;
– propozycje nowoczesnych terapii, które poprawiają jakość krwi i wzmacniają ogólną odporność.
Dodatkowo, autorka dzieli się swoim autorskim programem kuracji SanaZon, która wykorzystując najnowsze osiągnięcia medycyny holistycznej, skutecznie uzupełnia braki minerałowe, przywraca równowagę kwasowo-zasadową i pomaga oczyścić organizm z toksyn i pasożytów.
Jedno badanie, które powie wszystko o twoich alergiach, nietolerancjach i diecie, jaką powinieneś stosować, żeby być zdrowym!
___
O autorze
Sabine Linek uczyła się medycyny naturalnej w Wolfenbüttel, by potem przez 18 lat praktykować ją w Gifhorn, a przez kolejne dwa lata w Travemuende. Ze swoim zespołem badawczym wykonuje miesięcznie 3000 badań żywej kropli krwi, często występuje w mediach jako specjalistka w tej dziedzinie, a w 2012 roku prowadziła autorskie telewizyjne show, w którym uczyła niemieckich widzów, jak odżywiać się, by być zdrowszym.

Vivante
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-656-0170-4

Tytuł oryginalny: Dein Blut lügt nicht: Meine Heilarbeit mit der Dunkelfeldmikroskopie

Liczba stron: 320

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Barbara Floriańczyk

Cena pakietu

74,80 zł

4569

Cena pakietu

74,80 zł

4569

Cena pakietu

84,80 zł

5169