Twój mózg jest nadzwyczajny

Fabien Olicard

Twój mózg jest nadzwyczajny

5.0

(5 ocen) wspólnie z

39,80 zł

2587

 

Przyjazny, zabawny poradnik słynnego mentalisty, psychologa i youtubera, którego kanał na YouTubie śledzi pół miliona internautów!
Fabien Olicard daje też spektakle na najsłynniejszych francuskich scenach, gdzie występują największe gwiazdy.
We wrześniu 2018 dał pokaz w paryskiej Olimpii i odbył tournee po najważniejszych salach koncertowych Francji.
Nigdy przedtem żaden mentalista nie odkrył swojego warsztatu. Teraz Fabien Olicard ujawnia 50 eksperymentów i sztuczek, które nauczą cię skutecznie negocjować, podwyższą kreatywność, wzmogą
intuicję, pomogą lepiej się uczyć, szybko liczyć, wykrywać kłamstwa i czytać w myślach, a nawet zapamiętać karciane triki.
Twój mózg kryje bogactwa, których istnienia nawet nie podejrzewasz. Dzięki radom z tej książki tylko od ciebie będzie zależało, czy rozwiniesz cały jego potencjał.
Fabien Olicard ma 36 lat. Już jako ośmiolatek odkrył uroki magii, co sprawiło, że zainteresował się psychologią i mentalizmem. Od 2011 prowadzi na scenach w całej Francji jednoosobowe show, podczas
których daje pokaz możliwości swojego umysłu, posługując się narzędziami zapożyczonymi z psychologii, metod wywierania wpływu, iluzji, mnemotechniki i wizualizacji. Od 2016 prowadzi własny kanał na YouTubie, gdzie jego program śledzi pół miliona internautów.
Błyskotliwy, obdarzony niezwykłą pamięcią potrafi zarażać swoją pasją innych – i robi to z urokiem i humorem.

Amber
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-241-6968-9

Tytuł oryginalny: Votre cerveau est extraordinaire

Liczba stron: 144

Format: 165x235mm

Cena katalogowa: 39,80 zł

Tłumaczenie: Małgorzata Tryc-Ostrowska