Turbulencja

Dariusz Kulik

Turbulencja

44,99 zł

3000

 

Boisz się latać ? Chcesz przeżyć najprzyjemniejszą podróż w swoim życiu ?

Wejdź na pokład Turbulencji, zapnij pasy i rozkoszuj się podróżą. A kapitan zadba o Wasze bezpieczeństwo.

Jeśli kochacie latanie, ta książka jest stworzona dla Was ! Dowiecie się jaką funkcję pełni marszałek, ile pasażerów rocznie pojawia się na lotnisku Londyn-Gatwick, a ile na Warszawa Okęcie oraz dlaczego japońscy piloci podczas lotu mają na sobie rękawiczki.

Jeśli chcielibyście zostać pilotami, uświadomicie sobie jak wiele praca ta wymaga wyrzeczeń oraz jaki nakład kosztów jest potrzebny. Poznacie tajniki lotnictwa i odkryjecie co dzieje się za pancernymi drzwiami kokpitu. W książce znajdziecie niesamowite zdjęcia zrobionych z wysokości aż kilku tysięcy metrów ! Odbędziesz niesamowity lot pełen ciekawostek, w którym wszystkie mity zostaną obalone.

Sine Qua Non
Sine Qua Non

Cena katalogowa: 44,99 zł

Sandra Konik

pozytywne zaskoczenie

Cóż mogę powiedzieć, książka która skradła moje serce. Nawet nie wiem kiedy zdążyłam przeczytać tą pozycję, świetnie napisana książka z masą interesujących informacji. Warto wspomnieć również o zawartych niesamowitych zdjęciach.

Marlena C.

super

Szczerze wahałam się nad zakupem tej pozycji, ponieważ moja wiedza dotycząca lotów nie była zbyt wielka, a każdy lot budził we mnie strach. Dzięki książce przezwyciężyłam swój strach i na tyle zaciekawił mnie temat lotów, że chce wiedzieć więcej!

Michał Kunis

genialna

Już od dłuższego czasu zacząłem interesować się lataniem. Szukałem pozycji, która pozwoli mi poszerzyć swoją wiedzę. Książka okazała się idealna dla mnie, dzięki niej zdobyłem ogromną wiedzę, a przy tym świetnie spędziłem czas, książka jest napisana w bardzo przyjemny sposób

Cena pakietu

89,89 zł

5694

Cena pakietu

84,89 zł

5394

Cena pakietu

84,89 zł

5394

Cena pakietu

84,89 zł

5394

Cena pakietu

81,89 zł

5214

Cena pakietu

89,89 zł

5694