Trzy dziewczyny, trzy randki, trzy łóżka

Ewa Rajter

Trzy dziewczyny, trzy randki, trzy łóżka

 

Trzy przyjaciółki i ich perypetie miłosne w klimacie odważnej erotycznie i błyskotliwej komedii romantycznej.
Bohaterki tej niegrzecznej powieści mieszkają w Warszawie, prowadzą niezależny i swobodny tryb życia i kierują się jedną zasadą: trzy noce i koniec romansu. Mężczyźni mają być źródłem przyjemności, a nie problemów. Poglądy bohaterek, żyjących we współczesnej Warszawie, bliskie są wielu kobietom, ale nie wszystkie jednak mamy odwagę wcielać je w życie. Sprawy jednak się skomplikują, gdy pojawi się facet. Ten jedyny facet.
Spotkania, kluby, flirty i dużo babskich pogaduch. Jest tu oczywiście miłosna intryga w tle, kilka erotycznych przygód i gra o prawdziwą miłość. Idealny koktajl na podniecający wieczór…
Ewa Rajter, gwiazda copywriterska agencji reklamowej od dawna ostrzyła pióro, aby opisać nocne życie swojego miasta. Jak mówi w jednym z wywiadów: "We współczesnym świecie mężczyźni nie budzą romantycznych uczuć. Ale są bardzo potrzebni. Jak poranna kawa czy wieczorny drink. Kobiety już nie wzdychają, tylko biorą sprawy w swoje ręce. Ten świat jest wart opisania dopóki rządzą nami namiętności".

Wielka Litera
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-641-4209-3

Liczba stron: 304

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 24,90 zł