Trenuj z nami. Uniwersalny trening personalny

Ewa Chodakowska

Trenuj z nami. Uniwersalny trening personalny

39,00 zł

1950

Od czego zacząć proces pracy nad własnym ciałem? W jaki sposób motywować się i prawidłowo odżywiać?

Najnowsza książka najpopularniejszej polskiej trenerki Ewy Chodakowskiej, która wspólnie z doświadczonymi trenerami personalnymi, Lefterisem Kavoukisem i Tomaszem Choińskim, poderwie z kanap nie tylko kobiety, ale i ich partnerów!

„Trenuj z nami! Uniwersalny trening personalny” to odpowiedź na potrzeby kobiet i mężczyzn - wszystkich aktywnych osób preferujących zarówno ćwiczenia funkcjonalne, jak i siłowe czy fitness.

Ponad 200 ćwiczeń z własnym ciężarem ciała i sprzętem, ułożonych w urozmaicone programy treningowe, pozwolą każdemu znaleźć coś dla siebie. Ćwiczenia wyróżniają się wielofunkcjonalnością i kreatywnym wykorzystaniem sprzętu: piłki gimnastycznej, gum rehabilitacyjnych, odważników, ławeczki, hantli czy sztangi.

Książka pomaga osiągnąć indywidualnie założony cel: od wymodelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, przez siłę i sprawność, do wypracowania masy mięśniowej.

Chodakowska prezentuje metody, które pozwolą w łatwy i szybki sposób ułożyć własny skuteczny program treningowy i zbudować optymalną jednostkę treningową.

Programy treningowe uwzględniają wszystkie poziomy zaawansowania - od początkujących do zaawansowanych. Zawierają rekomendacje dla kobiet i mężczyzn. Książka przybliża również technikę wykonywanych ćwiczeń, pomagając świadomie pracować nad postępami w treningach. Zawiera liczne wskazówki i porady, jak dobrać odpowiedni sprzęt do ćwiczeń, jak zorganizować salę treningową we własnym domu oraz jaka dieta zmaksymalizuje rezultaty aktywności fizycznej.

To kompendium wiedzy treningowej, z którego dowiemy się, od czego zacząć proces pracy nad własnym ciałem, w jaki sposób się motywować i prawidłowo odżywiać oraz jak skutecznie trenować samodzielnie w domu, w siłowniach czy klubach fitness, aby osiągnąć spektakularne i długotrwałe efekty!

Ewa Chodakowska-Kavoukis (ur. w 1982 r. w Sanoku) - polska trenerka fitness, trenerka personalna.

Prowadziła w „Pytaniu na śniadanie” oraz w „Dzień dobry TVN” bloki propagujące fitness. Wydała kilka płyt z programami treningowymi oraz książki: „Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską”, „Twój Dziennik Fitness”, „Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej” i „Trenuj z nami. Uniwersalny trening personalny”.

W swoich książkach motywuje, radzi i dzieli się wiedzą na temat sportu, ćwiczeń, zdrowego trybu życia oraz racjonalnego odżywiania.K.E.Liber
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-63534-06-6

Liczba stron: 256

K.E.Liber

Format: 16.5x23.5cm

Cena katalogowa: 39,00 zł

Recenzja książki