Toksyczni mężczyźni

Lilllian Glass

Toksyczni mężczyźni

37,90 zł

2381

 

Toksyczne związki mogą się przytrafić każdej kobiecie bez względu na wiek, wykształcenie, stan posiadania czy pozycję społeczną. W tej książce bestsellerowa autorka, ekspert w zakresie mowy ciała i komunikacji, dr Lillian Glass pokazuje, jak rozpoznać, skutecznie sobie poradzić i wyleczyć się z mężczyzny, który cię unieszczęśliwia. Wyodrębnia i szczegółowo opisuje jedenaście toksycznych typów, oferując zarazem proste, lecz rewelacyjne metody radzenia sobie z nimi. Jej doskonałe strategie, oparte na solidnych podstawach psychologicznych, pomogą ci się wyrwać z pułapki nieudanego, destrukcyjnego związku i otworzyć się na odkrycie wspaniałego, nietoksycznego partnera, który będzie cię wspierał i kochał tak, jak na to zasługujesz.

Celem tej książki nie jest pognębienie mężczyzn, dr Glass chce ci dać siłę, abyś nigdy więcej nie stała się ofiarą cierpiącą w milczeniu: masz wybór.

Bądź realistką, ale miej zasady!

Żaden mężczyzna nie jest doskonały. Lecz nawet jeśli ma wady, nie musi to oznaczać, że jest toksyczny. Pamiętaj, że to, co dla jednej kobiety jest nie do zniesienia, inna może z łatwością tolerować. Chodzi o to, by mieć otwarty umysł i nie zamykać się na możliwości, które niesie życie.

Rebis
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2012-05-08

ISBN: 978-83-751-0833-0

Tytuł oryginalny: Toxic Men

Liczba stron: 272

Rebis

Format: 150x225mm

Cena katalogowa: 37,90 zł

Tłumaczenie: Justyna Woldańska

Cena pakietu

77,80 zł

4775

Cena pakietu

87,80 zł

5375

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka