To będą piękne święta

Karolina Wilczyńska

To będą piękne święta

36,90 zł

2228

 

Pogrąż się w lekturze i w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi, którym być może okaże się Jagodno!

Jest to piękna miejscowość położona w Górach Świętokrzyskich, gdzie życie bywa naprawdę przewrotne. Mieszkanki Jagodna, którym towarzyszymy doświadczają zarówno miłości i nienawiści, radości i smutku, namiętności i samotności. Najbliższe święta połączą losy wielu kobiet, które wiążą podobne uczucia, a przede wszystkim apetyt na szczęście. Każda bohaterka ma poświęcony rozdział swojej historii. Co umożliwia ich bliższe poznanie.

Książka poza wyjątkową uczta literacką serwuje kolorowe zdjęcia i praktyczne porady! Wspólnymi siłami z bohaterkami i czytelniczkami Stacji Jagodno stwórz wyjątkowe dekoracje podążając za instrukcjami zawartymi w każdym rozdziale. Piękne świąteczne ozdoby są już na wyciagnięcie ręki.

Zapraszamy do wyjątkowego spędzenia czasu!

Czwarta Strona
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-664-3114-0

Liczba stron: 328

Czwarta Strona

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 36,90 zł

Gabriela Gad

Piękne święta z Jagodnem

Pierwszy raz sięgnęłam po książkę opowiadającą o Jagodnie. Oczarowała mnie, wspaniała praca autorki. Jestem przeszczęśliwa, że czeka mnie jeszcze tyle tomów. Cykl o Jagodnie to mój wymarzony prezent pod choinkę:)

Karolina Zgrzywa

ah te święta

Książka uświadamia nam, że błoga, bezkonfliktowa atmosfera w okresie świątecznym, to wyidealizowany twór literatury i kina. W życiu codziennym, to jeden z bardziej zapalnych momentów w roku, kiedy na głowę zrzuca się całą rodzina. Fajna pozycja dla pokrzepienia kobiecych serc, które stresuje  cała ta sytuacja.

Jagodzianka

polecam gorąco

Można powiedzieć, że jestem już w pewnym sensie mieszkanką Jagodna. Po tylu przeczytanych tomach, naprawdę czuje się jak jedna z bohaterek! Autorka jak zwykle nie zwiodła, naprawdę nie potrafię oderwać się od historii prosto z Jagodna.

Cena pakietu

76,80 zł

4622

Cena pakietu

66,80 zł

4022

Cena pakietu

66,80 zł

4022