Test na miłość

Helen Hoang

Test na miłość

39,90 zł

2394

 

Helen Hoang – ulubienica czytelników powraca z nową, pełną romantyzmu książką. O uczuciach, przekraczających wszelkie granice nikt nie pisze lepiej!

Khai Diep ma emocjonalne problemy, łatwo się irytuje, gdy ktoś dotyka jego rzeczy, a zwłaszcza ksiąg rachunkowych, w których wszystko zgadza się co do centa. Nie jest zdolny do przeżywania głębszych uczuć jak miłość czy żal. Dochodzi do proste wniosku – nie powinien angażować się w żadne związki z kobietami.

Jego matka postanawia wziąć sprawę w swoje ręce i leci do Wietnamu, aby znaleźć dla syna idealną żonę. W slumsach spotyka piękną Esme, pół-Azjatkę, pół-Amerykankę. Czy ta miłość będzie miała szansę na powodzenie? Czy Khain będzie wreszcie w stanie otworzyć się na miłość i uczucie?

Muza
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-287-1351-2

Tytuł oryginalny: The Bride Test

Liczba stron: 448

Format: 130x200mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Paweł Wolak

Dorota Kijanka

Serdecznie polecam!

Genialna książka na długie wieczory, pięknie i lekko napisana badzo inspirująca  pokrzepiająca opowieść o miłości i jej poszukiwaniu.

Polecam, bardzo przyjemna książka :)

Monika Staszewska

Pięęękna!

Jedna z piękniejszych książek jakie miałam szansę ostatnio czytać. Wzrusza, porusza, ale i powoduje uśmiech na twarzy.

Piękna i niepowtarzalna opowieść o uciekaniu przed uczuciem, które prędzej czy później będzie chciało nas odnaleźć, z cudzą pomocą lub bez ;) 

Polecam gorąco, piękna i wartościowa książka!

Agata Majczak

Rewelacja

Kolejna świetna książka od Helen Hoang, jestem zauroczona sposobem w jaki autorka pisze i konstruuje swoje historie. Jak mało kto potrafi uwieść czytelników swoim lekkim piórem, ale jednocześnie niebanalną i głęboką opowieścią o miłości, arzeniach i pragnieniach, ale również o strachu przed ich sięgnięciem.

Podoba mi się, że w swojej książce autorka pokazuje życie osoby ze spektrum autyzmu, myślę, że ma to bardzo duże znaczenie w czasach, gdy nadal świadomość społeczna na ten temat jest uboga i budzi powszechne kontrowersje. 

Piękna i wzruszająca, do momentami zabawna i do tego pouczająca, czego chceć więcej? ;)

Cena pakietu

79,80 zł

4788

Cena pakietu

79,80 zł

4788