Tajemnica Bożego Miłosierdzia 1001 faktów

Szweda Piotr ks, Witko Andrzej ks

Tajemnica Bożego Miłosierdzia 1001 faktów

29,90 zł

1495

 

"Tajemnica Miłosierdzia Bożego stanowi najważniejszą prawdę przypomnianą całemu światu przez siostrę Faustynę Kowalską, najbardziej znaną i czczoną dzisiaj na świecie świętą z Polski. Jej głębokie życie mistyczne i objawienia Pana Jezusa, a przede wszystkim ich teologiczne rozwinięcie przez św. Jana Pawła II, nieustannie fascynują i inspirują.
Autorom tej publikacji przyświecała myśl z Dzienniczka św. Faustyny, by głosić współczesnemu światu niezgłębioną tajemnicę Miłosierdzia Bożego. Każdy zatem, kto sięgnie po treści w niej zawarte, ułożone w mozaikę tysiąca jeden małych
elementów, będzie mógł zaczerpnąć coś dla siebie i ubogacić się ich przesłaniem.
Tekst książki rozpoczyna bulla papieża Franciszka otwierająca Święty Rok Miłosierdzia.
Publikacja podzielona została na pięć części. W pierwszej zawarto zbiór faktów dotyczących osoby i życia św. Faustyny Kowalskiej. W drugiej znajdują się kwestie traktujące o miłosierdziu. Trzecia część zawiera treści odnoszące się do miłosierdzia Boga jako Jego przymiotu. W czwartej Czytelnik odnajdzie informacje na temat orędzia Bożego Miłosierdzia przekazanego za pośrednictwem św. Faustyny.
Ostatnia część ukazuje wielkich świadków miłosierdzia: św. Jana Pawła II, bł. ks. Michała Sopoćkę, ks. Józefa Andrasza SI, św. Brata Alberta, św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego i bł. Matkę Teresę. Książka zawiera biografię św. Faustyny, ukazuje pogłębioną prawdę o Bożym Miłosierdziu jest wręcz obowiązkową lekturą dla wszystkich wiernych podczas ogłoszonego przez papieża Franciszka Świętego Roku Miłosierdzia."

Oprawa miękka

ISBN: 978-83-804-3044-0

Liczba stron: 330

Format: 14.0x20.4

Cena katalogowa: 29,90 zł

Cena pakietu

69,80 zł

3889

Cena pakietu

99,80 zł

5644