Sztuka słowa Aforyzmy, życzenia, dedykacje na każdą okazję

Sztuka słowa Aforyzmy, życzenia, dedykacje na każdą okazję

16,90 zł

1230

 

Napisać czarno na białym słowa stosowne na daną okazję życiową i adekwatnie wyrażające nasze wrażenia, emocje, myśli... także w dobie Internetu i telefonów komórkowych jest to prawdziwa sztuka, choć zmieniły się sposoby komunikacji.

W tym niewielkim tomiku znaleźć można mnóstwo praktycznych wskazówek oraz znanych
i nowych aforyzmów do wykorzystania przy pisaniu listów, wiadomości, okolicznościowych życzeń czy SMS-ów. Wiele z tych pięknych i trafnych sentencji, mądrości i powiedzeń może być ozdobą bilecików dołączanych do bukietów bądź prezentów, a także zamieszczonych jako dedykacje. Są to słowa, które uwodzą, by przytoczyć chociażby dwa sławne zdania:

Ucieczka przed miłością jest ucieczką przed życiem (Bertrand Russell)
Miłość oznacza radowanie się szczęściem drugiej osoby (Arystoteles)

Odbiorcy:
– książka adresowana do szerokiego kręgu odbiorców; tych wszystkich, którzy poprzez odpowiednie i wyszukane słowa pragną wyrazić to, co czują i myślą.

Dlaczego warto przeczytać tę książkę
– podaje zasady pisania (na papierze i ekranie komórki lub komputera) różnych komunikatów w rozmaitych formach: od listów, CV, podań, przez życzenia, podziękowania, zaproszenia, dedykacje, po bileciki, walentynki, widokówki i zawiadomienia,
– przytacza cały wachlarz aforyzmów, złotych myśli, porzekadeł, mądrości ludowych, przysłów, wierszy, fragmentów dzieł literackich, z którego to skarbca każdy wybierze z pewnością to, co mu odpowiada.

Jedność
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-766-0589-0

Liczba stron: 384

Format: 105x140mm

Cena katalogowa: 16,90 zł