Szczęście przy kominku

Gabriela Gargaś

Szczęście przy kominku

7.2

(573 ocen) wspólnie z

36,90 zł

2395

 

Cuda mogą zdarzyć się naprawdę. Uwierz w magię Świąt! Niech marzenia się spełnią!

„Szczęście przy kominku” to cudowna i ciepła opowieść, która w nadchodzące Święta może przytrafić się także Tobie. Wszędzie dookoła jest pięknie. Każde miejsce staje się bardziej urokliwie, gdy jest pokryte białym puchem. Pomiędzy ulicami pewnego miasteczka jest jedno, magiczne miejsce, w którym rodzą się piękne opowieści. „Antykwariat z książką i kawą” to właśnie tu pośród grubych ksiąg, przy kubku gorącej herbaty z sokiem malinowym może zdarzyć się coś co na zawsze odmieni Twoje życie. Na miejscu zawsze możesz liczyć na wsparcie Buni, która ochoczo wesprze dobrym słowem.

Z nieba spadają wielkie płatki śniegu, na choinkach migoczą światełka, a w przerwie od świątecznych przygotowań zawsze możesz zajrzeć do magicznego miejsca. Okoliczni mieszkańcy nie przychodzą tylko na zakupy. Zawsze mają ze sobą swoje troski i zmartwienia.

Czy wizyta w „Antykwariacie z książką i kawą” odmieni ich życie?

Czwarta Strona
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-664-3145-4

Liczba stron: 344

Czwarta Strona

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 36,90 zł

Barbara Kowalska

Szczęście przy kominku

Książkę czyta się jednym tchem, wzrusza i wciąga czytelnika od pierwszych stron. Piękna historia, lekka i przyjemna. Idealna na zimowe wieczory, gdy za oknem deszcz lub śnieg. Lubię jesień i zimę za to, że można długi czas spędzić przy czytaniu tak uroczych książek. Polecam

Danuta Kopczyk

Magiczna ksiażka

Śnieg za oknem, migoczące światełka, ciepła malinowa herbata... Oj czego chcieć więcej! Ten piękny czas jest już coraz bliżej, nie mogę się doczekać, gdy nadejdzie grudzień i wśród wszytskich obudzi się chęć niesienia pomocy innym, wspólnie spędzony czas z bliskimi i pyszne jedzonko! Byle do grudnia. Książka jest magiczna tak jak cały okres świąteczny. Czyta się z lekkością. Myślę, że bez problemu książkę można skończyć w dwa dni! Jest wciągająca i chwyta czytelnika za serce. Dla mnie super :)

Iwona Jaworska

Serdecznie polecam

Cudowna opowieść o każdym z nas. Okres świąteczny zawsze wywołuje we mnie skrajnie przyjemne uczucia. Czuje się błogo, gdy przechodząc ulicami miasta widzę na wystawach świąteczne ozdoby, prezenty i uśmiechniętych przechodniów. Każdy staje się dla siebie odrobinę milszy i to jest piękne. Osobiście wierzę w magię świąt. Mam nadzieję, że nigdy się to nie zmieni. Bardzo serdecznie polecam sięgnąć po książkę anwet już i powolutku nastrajać się na ten wyjątkowy czas.

Cena pakietu

76,80 zł

4789

Cena pakietu

66,80 zł

4189

Cena pakietu

66,80 zł

4189