Szczęście Mikołajka

Anne Goscinny

Szczęście Mikołajka

9.5

(6 ocen) wspólnie z

44,99 zł

2999

 

MIKOŁAJEK, JAKIEGO JESZCZE NIE ZNACIE!

Strasznie fajnych mam kumpli. Nigdy się nie nudzimy i dużo się wygłupiamy. Tylko pani w szkole zawsze wtedy załamuje ręce, a mama Alcesta nie daje mu deseru.

To nie wszystko! Mam jeszcze autorów. Też kiedyś nie wiedziałem, co to znaczy. Ale chodzi o to, że ktoś mnie kiedyś wymyślił. To byli René Goscinny i Jean-Jacques Sempé. Kumple tacy jak ja i Alcest. Gdy opowiem o tym chłopakom, to będą mi zazdrościć na całego!

Szczęście Mikołajka to opowieść o Mikołajku, jakiego jeszcze nie znacie, oraz historia pewnej przyjaźni, bez której nic by się nie wydarzyło.

Na podstawie książek Renégo Goscinnego i Jeana-Jacques'a Sempégo wzbogacona o 100 kolorowych ilustracji bliskich kultowym wizerunkom autorstwa Sempégo.

To sentymentalna podróż dla fanów Mikołajka, która odkrywa tajemnice światowego fenomenu, napisana przez Anne Goscinny, córkę Renégo Goscinnego i autorkę bestsellerowej serii przygód o Lukrecji.


Powieść powstała na podstawie pierwszego pełnometrażowego filmu animowanego o Mikołajku, który miał premierę na Festiwalu Filmowym w Cannes!

Znak Emotikon
Oprawa twarda

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-240-9317-5

Liczba stron: 128

Znak Emotikon

Format: 140x205mm

Cena katalogowa: 44,99 zł

Tłumaczenie: Paweł Łapiński

Rok wydania: 2023

Zajrzyj do środka

To szczęście znać Mikołajka!