Światło kryje się w mroku

Katarzyna Janus

Światło kryje się w mroku

36,00 zł

2509

 

Czy możliwe jest, by związek pięćdziesięcioletniej kobiety i czterdziestoletniego mężczyzny był naprawdę szczęśliwy? Nikt nie byłby przeciwko tej relacji, gdyby sytuacja była odwrotna, ale tak? To zwykły romans? krótkotrwała przygoda?

Lara jest atrakcyjną kobietą, która od zawsze podoba się mężczyznom. Klasyczna uroda, idealnie wyważony humor, a jednocześnie ciepło, które sprawia, że nieświadomie staje się obiektem westchnień wielu mężczyzn.
Igor z kolei, to mężczyzna bardzo wrażliwy. Stoi na życiowym zakręcie i boryka się z problemami natury osobistej i materialnej. Ze względu na rozwód, chwilowo boryka się z niechęcią skierowaną do kobiet.

Lara i Igor spotykają się na nadbałtyckiej plaży. Nieprzewidywalny los ma dla nich plany i wplątuje ich w aferę kryminalną. Czy uczucie jakie rozkwitnie w obliczu przemocy, porwania i morderstwa ma szansę przetrwać? Czy będą potrafili powrócić do życia pomimo traumatycznych wydarzeń? I kim w tej historii jest brat?

Białe Pióro
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-01-24

ISBN: 978-83-660-0425-2

Liczba stron: 328

Cena katalogowa: 36,00 zł

Basia D.

Fantastico!!

„Światło kryje się w mroku" to polska książka, która mnie zachwyciła już w pierwszym rozdziale. To już kolejna książka pani Katarzyny Janus jaka trafia w moje ręce i jak do tej pory to zdecydowanie jej najlepsza pozycja. Książka fantastyczna, jak to mówią „nieodkładalna". A Lara i Igor to świetni bohaterowie, oby takich więcej na polskiej scenie literackiej.

magda gaweł

Idealna na zimowe wieczory :)

To książka, która napełniła mnie nadzieją na miłość. To idealnie wyważone połączenie kryminału i miłości, która, jak się okazuje, możliwa jest w każdym wieku. Autorka pisze lekko, zwięźle, a fabuła wciąga czytelnika tak mocno, że do ostatnich stron nie sposób się oderwać od książek. Polecam serdecznie, naprawdę warto!

Danuta Maciążek

Świetna pozycja czytelnicza

Historia związku, który nie jest zbyt oczywisty. To książka, którą czytało się naprawdę przyjemnie i mimo mojego wcześniejszego sceptyzmu okazało się, że książka bardzo przypadła mi do gustu. Z miłą chęcią sięgnę również po kolejne książki napisane przez tą autorkę.

Cena pakietu

75,90 zł

4903

Cena pakietu

90,90 zł

5803

Cena pakietu

65,90 zł

4303

Cena pakietu

65,90 zł

4303